У Кривому Розі кількість загиблих внаслідок російської атаки зросла до чотирьох: серед них 10-річна дитина

Джерело: глава Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

Кількість загиблих внаслідок російської атаки 31 липня у Кривому Розі  збільшилася до чотирьох. Серед них 10-річна дитина.

Фото: ДСНС

Вранці росіяни влучили у 9-поверховий житловий будинок, зруйнувавши секцію між 4 та 9 поверхами, та у будівлю навчального закладу.

Фото: ДСНС

Рятувальники на місці ліквідовують пожежу й розбирають завали. Під ними можуть бути люди. Також надзвичайники вже врятували чотирьох осіб, зокрема дитину 2013 року народження.

За даними ДСНС, евакуйовано 30 осіб та 43 – постраждали.

Фото: Сергій Лисак

Пошукова операція триває.

Фото: Сергій Лисак

Фото: ДСНС

Фото: ДСНС

Фото: ДСНС

Фото: Сергій Лисак

Росія зосередила близько 90 000 військових у Запорізькій області, але цих сил недостатньо для просування, що призводить до переважно позиційних боїв на півдні. Про це розповів речник оперативного угруповання військ “Таврія” Дмитро Лиховій.

Іран розширив два головні об’єкти з виробництва балістичних ракет. Це сталося після угоди від жовтня 2022 року, в межах якої Тегеран нібито погодився постачати ці ракети Росії.

Станом на 16:00, 23 липня, від початку доби на фронті відбулося 83 бойові зіткнення. Ще тривають бойові зіткнення у 17 локаціях. Ворог продовжує найактивніше атакувати на Покровському напрямку.

Суперяхту Alfa Nero, яка понад два роки простояла покинутою в Карибському морі, придбав таємний покупець за 40 мільйонів доларів.

Американський необанк Mercury заблокував рахунки компаній, засновники яких мають громадянство України, Росії та Білорусі, а також інших країн. Як повідомив засновник Petcube та TheFourthLaw.ai Ярослав Ажнюк, це пов’язано з оновленням правил банку.  Остаточне закриття рахунків заплановане на 13 серпня 2024 року.