У Києві на містян впало дерево: поради на час штормового попередження

Джерело: Патрульна поліція України у Telegram

Вихідними у Деснянському районі Києва через сильний вітер на містян впало дерево, коли вони збирали речі та перебували в наметі. У Патрульній поліції нагадали правила, яких варто дотримуватися під час штормового попередження.

Інспектори, спільно з медичними та рятувальними службами, надали трьом постраждалим необхідну медичну допомогу та транспортували їх до медичних установ.

Поради під час штормового попередження:

  • Намагайтеся уникати перебування під розлогими деревами чи поблизу будівельних майданчиків.
  • Утримуйтеся якомога далі від рекламних щитів та ліній електропередач, оскільки пориви вітру можуть призвести до їх пошкодження.
  • Не залишайте транспортні засоби під деревами, рекламними щитами або біля стовпів електромереж.
  • Щільно закривайте вікна, двері та горища в будинках.
  • Приберіть із балконів та лоджій незакріплені предмети, які можуть впасти на вулицю.

У випадку надзвичайної ситуації, будь ласка, телефонуйте за номерами екстреної допомоги “112” чи “102” або повідомляйте аварійні служби.

В Україні триває 950-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 653 тисячі осіб.

У пункті пропуску “Солотвино – Сігет Мармацій” митники затримали жителя Рахівського району Закарпатської області, який без декларування перевозив раритетну книгу “Церковний збірник”.

Для перемоги над російською агресією Україні та її західним союзникам спершу необхідно визнати, що на даний момент вони програють. Протягом останніх двох років Росія та Україна вели війну на виснаження, що неможливо в довгостроковій перспективі.

Верховний комісар ООН у справах біженців Філіппо Гранді повідомив, що понад 250 тисяч жителів Лівану були змушені залишити свої домівки через масовані удари Ізраїлю по об’єктах угруповання “Хезболла”.

У 2025 році уряд Російської Федерації планує значно збільшити витрати на оборонні потреби. За попередніми даними, витрати на армію та інші військові структури зростуть на тлі геополітичної напруги та продовження участі у військових конфліктах.