У поліції перевіряють інформацію щодо отруєння привезеної питної води до «Охмадиту»

Джерело: волонтерка Катерина Терехова та поліція Києва

Київська волонтерка Катерина Терехова стверджує, що 8 липня невідомі на місце удару по дитячій лікарні “Охматдиту” привезли отруєну воду. Крім волонтерів і її друзів хімічного отруєння зазнали двоє працівників поліції.

8 липня до місця ракетного удару багато людей привезли воду. Коли вона вже покидала територію лікарні, то залишила воду правоохоронцям. За приблизно хвилину правоохоронці сказали, що вода отруєна.

“Поліцейські покликали нас, спитали, що це у нас за вода”, – розповіла волонтерка.

Виявилося, що хтось отруїв воду з Ашану “Слобідську”. На деяких пляшках з водою виявили те, що на них відрізнялися етикетки.

Поліція Києва зараз перевіряє інформацію щодо можливого отруєння питної води. Інформацію правоохоронці виявили під час моніторингу соціальних мереж. У поліції зазначили, що до медиків від громадян та правоохоронців щодо можливого отруєння водою не надходило.

Державний департамент США висловив стурбованість розширенням воєнної співпраці між Північною Кореєю та Росією, повідомив речник Держдепартаменту США Метью Міллер.

16 вересня Генсекретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що вітає переговори про використання Україною ракет великої дальності для ударів по території Росії, однак, зауважив, що будь-яке рішення з цього питання повинні приймати окремі союзники.

Обороняючи Україну на фронті загинув 59-річний офіцер Сил спеціальних операцій, старший лейтенант ЗСУ, партієць “Євросолідарності” Андрій Гринюк. 

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативні ситуацію на фронті станом на 22:00 16 вересня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 153 бойових зіткнення.

МЗС України звернулося до ООН та Міжнародного комітету Червоного Хреста з закликом “приєднатися до заходів гуманітарного реагування” в районах Курської області, котрі перебувають під контролем ЗСУ.