У Польщі розкритикували позицію Німеччини стосовно постачання далекобійних ракет Україні

Джерело: PolskieRadio

Уповноважений уряду з питань безпеки інформаційного простору Республіки Польща Станіслав Жарин заявив, що у Німеччині обіцянки Україні замінюють реальну допомогу.

Жарин прокоментував інформацію про те, що Німеччина поки що не передаватиме Україні дальнобійні ракети

Нещодавно посол Німеччини в Україні Мартін Єґер заявив, що наразі Берлін не планує поки що споряджати Україні Taurus.

Дивно, що хтось сподівався інакшого рішення, — зазначив уповноважений.

Водночас деякі українські експерти схиляються до думки, що інтеграція ракет Taurus з літаками Су-24 під великим питанням, тому варто зачекати, поки будуть підготовлені українські пілоти, які зможуть керувати шведськими винищувачами Gripen.

Довідка. Taurus — керовані ракети з радіусом дії до 500 кілометрів, які є аналогом британських Storm Shadow. Останні вже використовуються українськими військовими.

Taurus запускають винищувачі, а надалі вони самостійно знаходять свої цілі й можуть летіти під радарами. Ці ракети вважають ефективними проти захищених цілей, зокрема командних бункерів чи складів боєприпасів.

У ДСНС повідомили, що 16 жовтня понад 40 рятувальників поповнили банк крові, котра наразі так потрібна нашим військовим.

17 жовтня президент Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до Митного кодексу щодо запровадження атестації посадових осіб митних органів” щодо “перезавантаження” митниці.

Громадянин Ірландії Роберт Діґан на псевдо Ірландець, загинув на полі бою 17 вересня, залишивши за собою спадщину хоробрості та вірності. Його побратими вшанували шлях від ірландського рейнджера до українського захисника.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 жовтня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 191.

Виробничі потужності української дронової індустрії збільшилися у десять разів у 2024 році проти 2023 року. Про це повідомляє відомство з посиланням на дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1.