У Повітряних силах показали, як палає збитий 1 березня російський Су-34 (Відео)

Джерело: Микола Олещук/Telegram

Командувач Повітряних сил ЗСУ генерал-лейтенант Микола Олещук оприлюднив відео, на якому видно, як палає російський винищувач-бомбардувальник Су-34, котрий уразили українські воїни 1 березня.

“Ось він – збитий Су-34 вранці 1 березня 2024 року на Маріупольському напрямку! Не завжди вдається потішити вас такими відео, адже Повітряні сили ведуть бойову роботу на великих дистанціях. Перевірено, візуально підтверджено. Дякую усім за роботу! Вірте Повітряним силам, а не диванним експертам! Разом до перемоги!”, – написав під відео Микола Олещук.

Нагадаємо, що вранці 1 березня українські військові збили черговий російський винищувач Су-34.

Ворожий літак було збито близько 9 ранку на східному напрямку.

За даними ПС ЗСУ, збитий винищувач намагався завдати удару по позиціях ЗСУ керованими авіабомбами.

Зауважимо, що це вже 14-й збитий літак російських військових за останні тижні. Зокрема, лише за лютий ЗСУ збили 12 російських винищувачів та один літак А-50.

4 лютого представники Європейської комісії, Європейської служби зовнішніх справ, Ради Європи, України та 37 держав погодили головні параметри для створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії РФ проти України.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 4 лютого. З початку доби відбулося 80 бойових зіткнень. Найгарячішою була ситуація на Покровському, Торецькому напрямках та на Курщині.

Верховна представниця Євросоюзу з закордонних справ Кая Каллас заявила, що трибунал для лідера РФ Володимира Путіна працюватиме, навіть якщо президент США Дональд Трамп досягне мирних переговорів з господарем Кремля щодо України.

Президент Володимир Зеленський в інтерв’ю Пірсу Моргану розповів про втрати під час повномасштабної війни з Росією та оцінив реальність повернення всіх окупованих ворогом територій.

Російський опозиційний політик Михайло Ходорковський та підприємець Борис Зімін допоможуть російськомовним медійним, правозахисним, аналітичним та гуманітарним проєктам, які працюють в Україні, і залишилися без фінансування від Держдепу США.