У Повітряних силах показали, як палає збитий 1 березня російський Су-34 (Відео)
Джерело: Микола Олещук/Telegram
Командувач Повітряних сил ЗСУ генерал-лейтенант Микола Олещук оприлюднив відео, на якому видно, як палає російський винищувач-бомбардувальник Су-34, котрий уразили українські воїни 1 березня.
“Ось він – збитий Су-34 вранці 1 березня 2024 року на Маріупольському напрямку! Не завжди вдається потішити вас такими відео, адже Повітряні сили ведуть бойову роботу на великих дистанціях. Перевірено, візуально підтверджено. Дякую усім за роботу! Вірте Повітряним силам, а не диванним експертам! Разом до перемоги!”, – написав під відео Микола Олещук.
Нагадаємо, що вранці 1 березня українські військові збили черговий російський винищувач Су-34.
Ворожий літак було збито близько 9 ранку на східному напрямку.
За даними ПС ЗСУ, збитий винищувач намагався завдати удару по позиціях ЗСУ керованими авіабомбами.
Зауважимо, що це вже 14-й збитий літак російських військових за останні тижні. Зокрема, лише за лютий ЗСУ збили 12 російських винищувачів та один літак А-50.
- 23 лютого Сили оборони збили російський літак дальнього радіолокаційного виявлення А-50 над акваторією Азовського моря.
- Командувач Повітряних сил ЗСУ генерал-лейтенант Микола Олещук оприлюднив фото, на якому видно, як палає російський винищувач-бомбардувальник Су-34, котрий уразили українські воїни.
- Вранці 29 лютого українські захисники збили ще два ворожі винищувачі. Винищувачі окупантів були збиті на Авдіївському та Маріупольському напрямках.
За словами колишнього Головнокомандувача ЗСУ, а нині посла України у Великій Британії, глибокі прориви на фронті зараз неможливі через технічно-еволюційний процес, який має завершитись до 2027 року.
Німеччина поставила Україні лише 6,5% обіцяних бронеавтомобілів MRAP (Mine Resistant Ambush Protected) з посиленим протимінним захистом.
Представник Головного управління розвідки Андрій Юсов повідомив, що у Росії діє система катувань для українських полонених. За це відповідають окремі люди, яких спеціально навчають тортур.
Голова Європейського парламенту Роберта Мецола підтримала надання Україні ракет дальнього радіуса дії для захисту від Росії.
Литва профінансує виробництво українських далекобійних дронів. Міністр оборони Рустем Умєров підписав відповідний меморандум з литовським колегою Лаурінасом Кащюнасом у Вільнюсі.