У США розглядають ідею проведення реаліті-шоу, де іммігранти змагатимуться за громадянство

Джерело: The Washington Post

Міністерство внутрішньої безпеки США розглядає ідею проведення реаліті-шоу, в якому іммігранти змагатимуться за шанс отримати американське громадянство.

Речниця відомства Тріша Маклафлін повідомила, що спілкувалася з продюсером і сценаристом Робом Ворсоффом, який сам є іммігрантом із Канади, щодо цього проєкту. Наразі процес розгляду ще триває.

Ворсофф планував створити таке шоу ще за часів Обами та Байдена і звертався до Департаменту національної безпеки, але проєкт не реалізували. Наразі він отримав позитивний відгук від відомства та провів попередні переговори з телемережами.

“Це на самих початкових етапах цього процесу перевірки. Кожна пропозиція проходить ретельний процес перевірки перед відмовою або схваленням”, – сказала Маклафлін.

Ворсофф наголосив, що проєкт не буде схожим на “голодні ігри для іммігрантів”. За його словами, учасники змагатимуться у різноманітних конкурсах, які можуть включати знання з історії США та науки. При цьому у разі поразки їм не загрожуватиме депортація.

На Волині Служба безпеки України затримала агента білоруського КДБ, який шпигував за українськими військовими поблизу північного кордону. За даними слідства, 24-річний місцевий мешканець, що не мав постійної роботи, шукав “легкі гроші” в Telegram і натрапив на пропозицію співпраці з білоруськими спецслужбами.

Жителі тимчасово окупованих міст – Донецька, Мелітополя, Луганська, Севастополя, Сімферополя, Бахчисарая та Генічеська – долучилися до тихої акції памʼяті на честь загиблих внаслідок теракту в Оленівці.

Адміністрація Дональда Трампа готує нові правила, щоб перешкодити Китаю обходити американські мита, але ці дії можуть завдати шкоди самим США – зірвати ланцюги постачання, збільшити витрати бізнесу та заплутати торгівлю ще більше.

Доісторичні неандертальці, як виявило нове дослідження, ймовірно, харчувалися не лише м’ясом великих тварин, як-от мамонтів, а й личинками мух, які з’являються в розкладеній плоті. І це могло суттєво впливати на хімічний склад їхніх кісток, який довгий час викликав здивування у вчених.

Після кількох місяців спаду російські війська знову почали частіше використовувати бронетехніку в атаках на українські позиції. За даними аналітиків, зима 2024–2025 років ознаменувалася суттєвим зменшенням кількості бронетанкових наступів, натомість росіяни вдавалися до атак із застосуванням мотоциклів та баггі. Останній механізований штурм із силами хоча б роти було зафіксовано ще в квітні цього року.