У Японії працівникам, які схильні до алергії, пропонують «тропічну втечу» до інших регіонів

Джерело: The Independent

Японські компанії пропонують своїм працівникам, які страждають на алергію, субсидовану “тропічну втечу” до регіонів, де є менша кількість пилку.

Як пояснили у виданні, в Японії сінна лихоманка є серйозною проблемою, яка впливає на продуктивність праці, через що деякі компанії застосовують інноваційні методи для полегшення симптомів та підвищення ефективності роботи працівників.

Наприклад, ІТ-компанія Aisaac допомогла фінансово співробітникам, які страждають на сінну лихоманку, для того, щоб вони переїхали в райони, де ці симптоми відчуваються не так сильно.

“Я точно відчув, що симптоми зникають, і сам факт перебування на Окінаві був чудовим”, – розповів співробітник компанії Наокі Шігіхара, який переїхав на тропічний південний японський острів Окінава.

Окрім того, дослідження, яке було проведено у 2020 році серед японців, які страждають на сінну лихоманку, показало, що близько 80% опитуваних мають значно нижчу продуктивність під час таких симптомів.

Схожі програми з’являються і в інших компаніях. Результати опитування Міністерства економіки, торгівлі та промисловості Японії показали, що роботодавці дозволяють приблизно 20% працівників віддалену роботу під час сезону сінної лихоманки, а деякі навіть покривають витрати, які пов’язані з цим.

За словами експертів, сезон сінної лихоманки в Японії є не просто незручним для людей, які мають алергію, чхання та свербіння впродовж всієї весни. Насамперед вона становить велику проблему для громадського здоров’я, тим самим накладаючи економічний тягар на країну, адже мільйони працівників кожного року хворіють через сінну лихоманку під час цього періоду.

Торік прем’єр-міністр Фуміо Кісіда навіть визнав сінну лихоманку “національною хворобою”, яка впливає на продуктивність.

Нині уряд країни докладає зусиль для того, щоб пом’якшити наслідки сінної лихоманки, а саме в країні вирубують кедрові дерева, збільшують виробництво протиалергічних препаратів та замінюють кедрові дерева на інші, що виробляють менше пилку.

“Ми прагнемо розв’язати проблему сінної лихоманки, яка є соціальною проблемою, і відродити місцеві громади шляхом розвитку лісового господарства”, – прокоментував Кісіда.

Рух волонтерства, що розгорнувся в Україні з повномасштабною війною, дотепер є предметом, що заслуговує поглибленого…

Сьогодні вдень, 17 травня, російські окупанти атакували Харків, внаслідок чого є загиблі та поранені.

Фонд “Повернись живим” та британський історик, професор європейських студій в Оксфордському університеті Тімоті Ґартон Еш передали бійцям 409-го окремого стрілецького батальйону 22-ї окремої механізованої бригади обладнання загальною вартістю 2 751 943 гривні.

Захисники України, серед яких енергетики, шахтарі, металурги, ветерани оборони Маріуполя приїхали до Саудівської Аравії, аби підтримати українського боксера, чемпіон світу в надважкій вазі за версіями WBO, WBA, IBO та IBF Олександра Усика в бою проти Тайсона Ф’юрі.

В межах 77-го Каннського кінофестивалю відбудуться закриті покази українських фільмів “Назавжди-Назавжди” та “Ля Палісіада”.