Україна та Люксембург підписали угоду про технічне та фінансове співробітництво

Фото: Денис Шмигаль/Telegram

Джерело: Денис Шмигаль/Telegram

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та міністр закордонних справ Люксембургу Ксав’є Бетель підписали угоду про технічне та фінансове співробітництво держав.

Під час візиту урядової команди до Люксембургу 19 березня прем’єр-міністр України провів низку зустрічей щодо посилення двосторонньої співпраці між країнами.

Зокрема, глава українського уряду провів перемовини з міністром закордонних справ Люксембургу Ксав’є Бетелем. Результатом стало підписання угоди про технічне та фінансове співробітництво держав.

“Це спростить реалізацію програм і проєктів допомоги Україні”, – прокоментував Денис Шмигаль підписання документа.

Також прем’єр-міністр зустрівся із Великим Герцогом Люксембурзьким Анрі, якому подякував за незмінну солідарність з Україною під час повномасштабної війни.

З президентом Палати депутатів Клодом Віслером та парламентарями українські урядовці на чолі з прем’єр-міністром обговорили подальші кроки у спільній боротьбі проти агресора, європейську та євроатлантичну інтеграцію, конфіскацію заморожених російських активів у Люксембургу.

Окремо Денис Шмигаль подякував парламентарям за ухвалення заяв на підтримку України й визнання Голодомору геноцидом українського народу.

“Цінуємо наше двостороннє співробітництво на шляху до перемоги”, – підсумував глава українського уряду.

Станом на 22:00 в суботу, 22 листопада, кількість бойових зіткнень на фронті з початку доби збільшилась до 187.

ЗМІ Німеччини оприлюднили 1000-сторінковий документ “Operations Plan Germany”, в якому детально описано, як країна планує відповісти на війну з Росією. 

Протягом дня, 22 листопада, армія РФ здійснила 55 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Загалом зафіксовано 127 вибухів. 

В Хмельницькому обласному ТЦК та СП повідомили, що чоловік намагався дати хабар їхнім військовослужбовцям, а коли ті відмовились, застосував проти них сльозогінний газ.

За даними Міністерства оборони США, численні ядерні супротивники кидають виклик безпеці США, їх союзників і партнерів. Тому відомство оголосило про коригування своєї стратегії ядерного стримування.