Українці ввійшли до п’ятірки націй, незадоволених своїми статурами – Daily Mail
Джерело: Daily Mail
Дослідники опитали понад 56 тисяч респондентів із 65 країн щодо вигляду тіла і встановили, мешканці яких країн найбільш впевнені у своїй статурі.
У процесі дослідження команда з Університету Англії Раскін провела глобальне опитування за участю 56968 учасників із 65 країн. Їм запропонували оцінити, наскільки вони згодні з десятьма твердженнями, серед яких – “Я поважаю своє тіло” і “Я ціную різні й унікальні характеристики свого тіла”.
“Це одне з найбільших будь-коли проведених досліджень вигляду тіла за участю понад 250 вчених з усього світу. Наш висновок про те, що більш висока оцінка статури пов’язана з кращим психологічним благополуччям, свідчить про важливість розробки способів просування більш позитивного сприйняття тіла в усьому світі”, – пояснив провідний автор дослідження професор Вірен Свамі.
Розбиваючи результати за країнами, дослідники встановили, що Мальта очолила список країн з найбільшою впевненістю у своїх статурах. Далі йдуть Тайвань, Бангладеш, Казахстан, Південна Корея і Філіппіни.
Водночас на іншому кінці шкали, найменшу впевненість в собі мали жителі Австралії, за ними йдуть Індія, Велика Британія, Ірландія, Україна, Німеччина і США.
При цьому дослідження засвідчило, що в усіх країнах визнання тіла було вищим у людей, що живуть у сільській місцевості, а також у самотніх людей.
“Люди, які живуть у міських районах, можуть відчувати більший тиск, щоб відповідати “ідеалам тіла”. Цікаво, що люди з країн, які вважаються культурно відмінними від США, в цілому стали краще цінувати своє тіло. Люди в сільській місцевості також можуть отримати користь від перебування на природі, що, як показали минулі дослідження, також пов’язано з позитивним іміджем тіла”, – прокоментував професор Свамі.
Окрім того, дослідники висунули сподівання, що результати спонукають владу в усьому світі просувати більш позитивне сприйнятті тіла.
“Ми переконані, що ця робота допоможе вченим краще зрозуміти значення і прояв вдячності до тіла у різних народів, і становитиме цінність для практиків і політиків, які прагнуть просувати більш позитивні результати щодо образу тіла в різних національних, культурних і мовних групах”, – йдеться в матеріалі.
- Нове, перше в своєму роді, дослідження, представлене на щорічній зустрічі Європейського товариства кардіологів у Амстердамі, свідчить про те, що сміхотерапія здатна підвищити функціональну спроможність серцево-судинної системи, включаючи серце, легені, артерії та вени.
Косатки, одні з найрозумніших морських істот, виявили дивну й досі не пояснену поведінку – вони приносять людям “подарунки” у вигляді їжі. Про це розповів морський біолог Джаред Тауерс, який зафіксував кілька подібних випадків у прибережних водах Канади.
Президент Володимир Зеленський заявив, що очікує наступного тижня розблокування закону про множинне громадянство – за його словами, він готовий підписати документ одразу після цього.
Акторка Кортні Кокс, відома за роллю Моніки в серіалі “Друзі”, опублікувала у соцмережах відео, в якому з гумором показала серію своїх “нікому не потрібних селфі”. У ролику – не глянцеві знімки, а кадри з алергією, почервонінням, прищами та моментами з повсякденного життя.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров зустрівся з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином у прибережному місті Вонсан. Під час зустрічі він охарактеризував стосунки між країнами як “непереможне бойове братерство”, повідомило МЗС Росії.
Компанія Google додала до свого додатка Gemini AI функцію, яка дозволяє створювати відео зі статичних зображень. Тепер користувачі, які мають платну підписку, можуть завантажити фото, додати текстовий опис – і отримати 8-секундне відео. Інструмент працює на базі генератора Veo 3 і вже встиг стати популярним серед тих, хто хоче анімувати старі світлини, вигадати фантастичні сцени або змонтувати короткі візуальні історії з кількох частин.