«Укргазвидобування» ввело в експлуатацію дві свердловини
Джерело: Група “Нафтогаз”
“Укргазвидобування” ввело в експлуатацію дві високодебітні свердловини. Частина Групи “Нафтогаз” зазначила, що вони щоденно дають близько 200 тисяч кубометрів газу.
Обидві свердловини знаходяться одному родовищі. Зокрема на одній з них відкрили бічний стовбур, а друга була введена в експлуатацію після буріння.
Як зазначив т.в.о. гендиректора “Укргазвидобування” Олег Толмачев, перша свердловина була пробурена ще у 1975 році. Утім з часом вона перейшла до бездіючого фонду через технічні ускладнення. Для відновлення свердловини з високим дебітом було прийнято рішення про буріння бічного стовбура та подальшого проведення кількох стадій гідророзриву пласта.
Буріння обох свердловин виконала філія БУ “Укрбургаз”.
Протягом останніх півтора року, попри воєнний стан і пов’язані з ним труднощі, у діючому фонді з’явилося 15 нових експлуатаційних свердловин; наразі активно проводиться буріння та випробування ще кількох. У цьому році родовище вперше за понад 10 років планує повернутися до річного видобутку понад 1 мільярда кубометрів, як вказано у повідомленні компанії.
- Між НАК “Нафтогаз України” та Європейський банк реконструкції та розвитку було підписано кредитну угоду. Вона передбачає виділення компанії 200 млн євро на зміцнення енергетичної безпеки.
- Фінський газотранспортний оператор Gasgrid затвердив план збільшення пропускної здатності Baltic Сonnector після завершення ремонту і відновлення роботи газопроводу.
Самопроголошений президент РБ Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь не планує долучатися до бойових дій проти України. Він звернувся до посла РФ Бориса Гризлова, закликавши не втягувати країну у війну.
25 червня речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук спростував інформацію про нібито відступ російських військ із Кінбурнської коси.
25 червня президент Володимир Зеленський повідомив про затвердження 40-денної операції СБУ щодо впливу на РФ, аби домогтися завершення повномасштабної війни.
Правоохоронці оголосили підозру старшій лейтенантці військової частини на Львівщині через закупівлю генераторів за завищеними цінами. Держава зазнала збитків на понад 18,6 млн грн.
Сухопутні війська Збройних сил України відреагували на поширену в медіа інформацію щодо 425-го окремого штурмового полку “Скеля”. У командуванні заявили, що за наведеними фактами вже працюють уповноважені органи, а сама ситуація перебуває на контролі.