«Укрзалізниця» вперше за шість років підвищить ціни на чай та каву
Джерело: УЗ
“Укрзалізниця” з 18 червня вперше з 2018 року підвищує ціни на напої у поїздах далекого сполучення. Наприклад вартість класичного чаю зросте до 20 гривень.
У компанії зауважили, що згідно з аналізом ринкових цін, ціни все одно залишиться суттєво нижче середньоринкової вартості. Втім, це підвищення дозволить залізниці принаймні перекрити операційні витрати, пов’язані з реалізацією цієї продукції.
Підвищення ціни відбудеться вперше з 2018 року, тоді як вартість сировини, енергоносіїв, логістики та, власне, індекс інфляції (споживчих цін) демонстрували стабільний приріст протягом усього періоду, – додали у повідомленні.
Зауважується, що перегляд цін (до 20 грн) торкнеться також газованої та негазованої води, розчинної кави та кавового напою “3 в 1”. Натомість ціни на всі напої у швидкісних поїздах Інтерсіті+, а також на гарячі обіди в межах пілотного проєкту на поїздах далекого сполучення лишаються без змін.
В УЗ нагадали, що на борту “Укрзалізниці” наразі доступні три види класичного чаю, три види авторського чаю, капсульна та дріп-кава, а також оновлений асортимент снеків. У поїздах міжнародного сполучення пасажирам також пропонується десертне меню, у дитячих вагонах – спеціальне дитяче меню від Євгена Клопотенка, а на чотирьох поїздах далекого сполучення триває тестування повноцінних ланчів: дерунів, плова, картоплі з куркою та сирників.
Водночас, додали у компанії, УЗ продовжує утримувати ціни квитків для соціального сегменту пасажирських перевезень без змін від самого початку повномасштабного вторгнення.
- “Укрзалізниця” перевезла рекордні з початку повномасштабного вторгнення РФ 14 мільйонів тонн вантажів – це на 33,8% більше вантажів, ніж у цей же період 2022 року.
- “Укрзалізниця” запустила сервіс спецзамовлення квитків для військовослужбовців, завдяки якому у разі відсутності квитків у продажу військові зможуть їх забронювати онлайн.
- “Укрзалізниця” впроваджує верифікацію акаунтів через “Дія.Підпис” для повернення квитків онлайн та боротьби з перекупниками.
- Вперше за 18 років між Львовом та Варшавою запустили залізничне сполучення. Маршрут “Укрзалізниці” працюватиме у пересадковому форматі на хабовій станції Рава-Руська.
Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.
У Держдумі Росії готуються до розгляду законопроєкту, який дозволить притягати до кримінальної відповідальності “іноагентів” після першого ж порушення закону – без попереднього адміністративного покарання. Про це повідомив спікер Держдуми В’ячеслав Володін у своєму Telegram-каналі.
Платформа McHire, яку McDonald’s використовує для прийому на роботу нових співробітників, виявилася вразливою до елементарного злому. Двоє незалежних дослідників кібербезпеки – Ієн Керролл і Сем Каррі – з’ясували, що до внутрішньої системи, яка обробляє заявки кандидатів, можна було увійти, просто ввівши логін і пароль “123456”.
Голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін заявив, що президент Володимир Зеленський “робить перші, але впевнені кроки” до авторитарної моделі влади, заснованої на зловживанні повноваженнями та вибірковому переслідуванні опонентів.
10 липня українська військова розвідка зафіксувала ще один доказ воєнних злочинів, скоєних армією РФ. ГУР МО оприлюднило аудіоперехоплення наказу одного з командирів 155-ї окремої бригади морської піхоти тихоокеанського флоту РФ, у якому той закликає до звірств щодо українських військовополонених: “Голову отрезать, на пики посадить, выкинуть нах..й”.