Уряд Німеччини погодився на жорсткіші умови депортації за вихваляння тероризму

Джерело: Reuters

Уряд Німеччини підтримав законопроєкт, який полегшить депортацію осіб, які вихваляють чи пропагують тероризм.

Відповідно до законопроєкту, виправдовування чи вихваляння терористичного злочину – навіть у соцмережах – буде достатньо, аби правоохоронні органи розглянули ймовірність депортації особи.

Відтак іноземці, котрі підтримують терористичні злочини, матимуть великі шанси бути депортованими з Німеччини.

“Ми ухвалюємо жорсткі заходи проти ісламістських та антисемітських злочинів на ґрунті ненависті в Інтернеті”, – сказала очільниця МВС Німеччини Ненсі Фейзер.

У міністерстві наголосили, що уряд робитиме все, аби законопроєкт якнайшвидше ухвалили у нижній палаті парламенту.

Про посилення правил депортації раніше заявляв канцлер Німеччини Олаф Шольц. Це сталось після того, як афганець зарізав поліціянта у Мангеймі.

Тоді Шольц сказав, що уряд працює над тим, аби забезпечити депортацію злочинців та небезпечних мігрантів у їхні країни.

Водночас такий законопроєкт є спірним, адже Німеччина не відправляє людей у країни, де їм може загрожувати смерть.

Німецька компанія Bosch з метою економії скорочує робочий тиждень та знижує зарплати співробітникам.

Радянські традиції одностайного голосування дали збій на засіданні держдуми РФ 21 листопада, де депутати мали затвердити проєкт російського бюджету на найближчі три роки.

Протиракетна база НАТО в Редзіково, Польща, має виключно оборонний характер і спрямована на боротьбу з балістичними ракетами, особливо з боку країн-ізгоїв, заявив речник польського МЗС Павел Вронський, реагуючи на провокаційні заяви Росії.

У Генштабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 21 листопада. Загалом від початку цієї доби відбулося 174 бойових зіткнення.

Фахівці Інституту масової інформації закликали Верховну Раду повернути прямі трансляції пленарних засідань, перериваючи їх лише під час повітряних тривог. Експерти наголошують, що чинні обмеження непрозорі й підривають громадський контроль за діяльністю парламенту.