USAID виділяє $500 тисяч на впровадження інноваційних проєктів у сфері кібербезпеки
Джерело: Міністерство цифрової трансформації України
Мінцифра та проєкт Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Кібербезпека критично важливої інфраструктури України” запускають грантову програму на загальну суму 500 тисяч доларів.
Відтак, стартапи, розробники та компанії можуть презентувати свої креативні рішення у сфері кіберзахисту й отримати фінансування для їх реалізації.
Гранти отримають розробники, які запропонують найбільш ефективні інновації у сфері кіберу. Ці рішення не лише дадуть змогу захистити державні інформаційні ресурси, а й зроблять вагомий внесок у посилення світової кібербезпеки.
Першими отримали можливість презентувати власні ідеї учасники ІТ Арени. Один розробник зможе отримати близько 50 тисяч доларів на впровадження ідеї у сфері кіберзахисту.
“Триває перша у світі кібервійна, й Україна перебуває в центрі цих подій. Щодня ворог здійснює атаки на урядові організації, органи влади, комерційний сектор. Грант USAID — це можливість реалізувати власне рішення, яке допоможе захистити критичну інфраструктуру та здобути перевагу над ворогом у кіберпросторі. Вдячний партнерам за підтримку наших ініціатив”, — зазначив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
- Російська Федерація використовує кібератаки для проведення інформаційних спецоперацій проти партнерів України, щоб підірвати підтримку нашої держави.
- 18 вересня фінське Агентство транспорту та зв’язку Traficom зазнало DoS-атаки російських хакерів.
- Близькі до російського уряду хакери атакували десятки глобальних організацій з метою викрадення облікових даних із чатів Microsoft Teams, видаючи себе за технічну підтримку.
У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 15 квітня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 87 бойових зіткнень.
15 квітня президент Володимир Зеленська розповів, що переговори між командами України та США щодо угоди про рідкісноземельні метали пройшли позитивно.
Міноборони кодифікувало та допустило до експлуатації у Збройних силах України безпілотний авіаційний комплекс українського виробництва В-1, здатний перебувати в повітрі упродовж декількох годин.
Російська армія в Україні значно залежить від постачання артилерійських боєприпасів із Північної Кореї, свідчать внутрішні звіти Міноборони РФ.
Російська армія вже розпочала наступальні дії на Сумщині й Харківщині, попри заяви про переговори. Інформацію підтвердив Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський, зауваживши, що Росія щомісяця збільшує своє угруповання на 8-9 тисяч військових, продовжуючи стратегічну наступальну операцію.