В Техасі на жінку з неба впала змія, потім на них обох напав яструб

Джерело: Insider

У вівторок, 8 серпня, Пеггі Джонс в Сілсбі, штат Техас, косила свій газон, коли з неба на неї впала змія, а пізніше на них накинувся яструб.

Джонс розповіла, що вона косила задній двір свого дому і раптом на неї приземлилася змія й обвилася навколо її руки, міцно стиснувши.

Жінка розповіла, що намагалася зняти змію, але вона трималася міцніше і почала бити їй по обличчю. Коли Джонс намагалася помахати руками, щоб збити змію, яструб злетів вниз і налетів на неї.

“Я просто повторювала: “Допоможи мені, Ісусе, допоможи мені, Ісусе”. Нарешті він (яструб) дістав змію і полетів, а я подивилася вниз і була вся в крові, моя рука була розірвана”, — сказала вона, додавши, що яструб вкусив її приблизно чотири рази, перш ніж зміг зловити змію.

Чоловік Джонс терміново відвіз її до лікарні, де навіть лікарі не могли повірити її історії. У неї не було серйозних травм, але вона сказала, що внаслідок інциденту залишився шрам на все життя.

Брайан Хьюз, власник Rattlesnake Solutions, розповів, що, швидше за все, яструб зловив змію і впустив її під час відльоту, в результаті чого вона приземлилася на Джонс.

“Він впав на жінку і повис на ній, тому що це була налякана поранена тварина. Тоді птах злетів униз, щоб завершити розпочате”, — сказав він.

Джонс сказала, що яструб зрештою врятував їй життя.

“Я думаю, що це був спосіб, яким Бог дозволив мені вижити, тому що я не могла знайти спосіб — змія не відпускала мою руку. Я просто відчуваю вдячність за те, що я жива”, — сказала вона.

Джерело: Наталка Діденко Синоптикиня Наталка Діденко повідомила, що 30 травня в Україні побільшає дощів з…

П’ятий Президент України та лідер “Євросолідарності” закликав європейців не дати жодного шансу проросійським політ силам на майбутніх виборах.

Станом на 11:00 в середу, 29 травня, на фронті вже відбулось 28 бойових зіткнень. Окупанти здійснили шість авіаударів із застосуванням десяти КАБів та 476 обстрілів позицій ЗСУ. 

У середу, 29 травня, Європейське космічне агентство (ESA) запустило супутник для дослідження впливу хмар на зміну клімату.

Кібератаки стають все поширенішими та мають руйнівніші наслідки, створюючи нові ризики для кібербезпеки користувачів всесвітньої павутини.