Велика Британія розробила наземні платформи для ракет Brimstone на запит України – Independent

Джерело:  Independent

Велика Британія під час війни в Україні, розв’язаної Росією, розробила бронеавтомобіль Wolfram для запуску ракет Brimstone класу “повітря – земля”.

Як розповіли у виданні, Wolfram було створено британськими військовими в перші дні повномасштабного вторгнення Росії в Україну у відповідь на терміновий запит Києва про допомогу для протистояння російській важкій бронетехніці.

“Реактивні снаряди Brimstone підходили ідеально, але вони запускаються з сучасних літаків, яких в українців немає”, – йдеться в матеріалі.

Зазначається, що британські спеціалісти виготовили мобільну наземну платформу Wolfram, яку можна використовувати для ударів по ворогу з землі. Кілька десятків машин уже перебувають в Україні.

Суперяхту Alfa Nero, яка понад два роки простояла покинутою в Карибському морі, придбав таємний покупець за 40 мільйонів доларів.

Американський необанк Mercury заблокував рахунки компаній, засновники яких мають громадянство України, Росії та Білорусі, а також інших країн. Як повідомив засновник Petcube та TheFourthLaw.ai Ярослав Ажнюк, це пов’язано з оновленням правил банку.  Остаточне закриття рахунків заплановане на 13 серпня 2024 року.

Президент США Джо Байден до кінця виборів 2024 року зосередиться на питаннях України та Близького Сходу. Рішення обумовлене необхідністю зміцнити зовнішньополітичні досягнення його адміністрації.

Сьогодні, 23 липня, російські війська атакували дроном-камікадзе Марганець Нікопольського району Дніпропетровської області, внаслідок чого поранено дітей.

Співак та соліст групи “Корупція” Міша Крупін оголосив, що добровольцем йде захищати Україну на фронті.