Ворог утримує у Чорному морі носія «Калібрів»

Джерело: ОК Південь

Станом на 17 червня російські війська утримують у Чорному морі підводний ракетоносій, споряджений “Калібрами”.

Зауважується, що на бойовому чергуванні у Чорному морі перебуває ворожий підводний ракетоносій. Спорядження може становити чотири крилатих ракети типу “Калібр”.

Тоді як в Азовському морі зафіксовано шість кораблів російського флоту. З них зокрема три надводні ракетоносії спорядження яких може становити до 24 крилатих ракет типу “Калібр”.

Окрім того, у Середземному морі також перебуває ворожий корабель, який є носієм крилатих ракет “Калібр” загальним залпом до восьми ракет.

За добу, в інтересах РФ, прохід Керченською протокою здійснили:

  • до Чорного моря – 7 суден, з них 2 продовжили рух у напрямку протоки Босфор;
  • до Азовського моря – 3 судна, з них 0 рухались з протоки Босфор.

Зазначається, що РФ продовжує порушувати Міжнародну конвенцію з охорони людського життя на морі 1974 р. (SOLAS), вимикаючи системи автоматичної ідентифікації (AIS).

Зауважимо, у Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті станом на 19.00 17 червня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень зросла до 89. Найбільше боїв на цей час зафіксовано на Покровському напрямку.

Російським громадянам суттєво ускладнили отримання візи на Кіпр через посилення вимог, запроваджених владою республіки.

Президент США Джо Байден схвалив ще один пакет військової допомоги для України, 12 грудня повідомив координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі.

Україна та Велика Британія провели четвертий раунд переговорів щодо укладення двосторонньої угоди про перехід до сильнішого та глибшого партнерства.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію станом на 22:00 12 грудня. З початку доби на цей час зафіксовано 190 бойових зіткнень.

12 грудня генеральний секретар НАТО Марк Рютте попередив очолюваний США трансатлантичний альянс, що він не готовий до загроз з боку Росії у найближчі роки, і закликав змінити мислення на воєнний час — з більшими витратами на оборону.