Ворог утримує у Чорному морі носія «Калібрів»

Джерело: ОК “Південь”

Станом на 15 січня російські війська зменшили корабельне угруповання у Чорному морі, яке було розгорнуто у кількості 12 кораблів.

Росіяни завели ще шість великих десантних кораблів у пункти базування.

Наразі в Чорному морі продовжує бойове чергування один надводний ракетоносій, споряджений вісьмома крилатими ракетами типу “Калібр”.

Своєю чергою, в Азовському морі на бойовому чергуванні перебувають два ворожі кораблі.

Надвечір 14 січня Сили оборони півдня попередили про підвищений рівень ракетної загрози.

Зауважимо, Сили оборони надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, його позиціях і тилах.

В Україні триває шістсот дев’яносто перша доба широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України. Противник продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки військових, а й численних цивільних об’єктів нашої держави.

Протягом минулої доби відбулося 94 бойових зіткнень. Загалом ворог завдав 7 ракетних та 60 авіаційних ударів, здійснив 64 обстріли з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. Внаслідок російських терористичних атак, на жаль, є загиблі та поранені серед цивільного населення. Руйнувань та пошкоджень зазнали житлові будинки та інша цивільна інфраструктура.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.

Розгортання американських ракет середньої дальності на території Німеччини – це відповідь на вихід Москви з договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності, заявив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Гебештрайт.

Кабінет Міністрів України виділяє 1,65 мільярда гривень на закупівлю сучасного обладнання для оновленого шкільного курсу “Захист України”, повідомив міністр з цифрової трансформації Михайло Федоров.

США та союзники пообіцяли винищувачі американського виробництва F-16 понад рік тому. Однак, офіційні особи НАТО посилаються на невелику кількість англомовних пілотів.