«Вимикай зайве світло»: у Міненерго вкотре закликали ощадливо споживати електроенергію
Джерело: Міненерго
З огляду на низку масованих російських атак по енергоінфраструктурі України, у Міненерго закликали українців до ощадливого споживання електроенергії у пікові години – вранці з 7:00 до 10:00 і ввечері з 19:00 до 22:00.
“Енергосистема України пережила низку масованих російських атак. Внаслідок чого пошкоджено об’єкти генерації, передачі та розподілу електроенергії. Енергетики роблять усе можливе, щоб енергосистема була цілісною, а українці були зі світлом.Але наша з вами допомога також вкрай важлива”, – зазначили у Міненерго.
Як кожен з нас може допомогти підтримати стабільну роботу енергетичної системи?
- У пікові години: вранці з 7:00 до 10:00 і ввечері з 19:00 до 22:00 НЕ користуймося ОДНОЧАСНО потужними електроприладами (пральною машиною, електроплитою, чайником, пилососом, праскою);
- Використовуймо пральну машину та нагріваймо бойлер вночі;
- Вимикаймо світло в порожніх приміщеннях;
- Використовуймо енергоефективні лампи потужністю не більше 10 Вт;
- Заряджаймо павербанки та акумулятори вночі чи вдень, оминаючи час пікового споживання.
“Економія електроенергії не означає повну відмову від світла. Інколи достатньо просто вимкнути зайве! Ми разом витримали енергетичний терор взимку 2022/2023 років. Зможемо і зараз”, – резюмували у Міненерго.
- Міністр енергетики Герман Галущенко запевнив, що, попри продовження російських атак, українська енергосистема залишається цілісною.
- На засіданні Координаційної групи G7+ міністр енергетики України Герман Галущенко заявив, що росіяни не припинять атакувати енергосектор – тож Україні потрібна допомога у відновленні.
Париж офіційно надав Україні дозвіл на удари по російській території за допомогою французьких ракет великої дальності.
З перших днів повномасштабного вторгнення тоді ще полк “Азов” – заступив на оборону міста Маріуполя….
У четверту суботу листопада Україна об’єднується в скорботі, вшановуючи пам’ять жертв Голодоморів — однієї з…
Жителі тимчасово окупованого Маріуполя скаржаться на умови життя і відсутність належної інфраструктури в місті. Окупаційна влада не змогла відновити систему, зруйновану під час блокади міста. Попри те, що офіційний опалювальний сезон у Маріуполі розпочався 1 листопада, багато будинків досі залишаються без тепла.
За словами колишнього Головнокомандувача ЗСУ, а нині посла України у Великій Британії, глибокі прориви на фронті зараз неможливі через технічно-еволюційний процес, який має завершитись до 2027 року.