Висока інфляція сприяє тому, що діти в усьому світі голодують – результати опитування

Джерело: Reuters

Згідно з опитуванням 16 країн, проведеним на замовлення гуманітарної групи World Vision International, високий рівень інфляції та підвищення вартості життя сприяють голоду в усьому світі.

Опитування показало, що 59% опитаних батьків дуже стурбовані голодом і недоїданням дітей у їхніх сім’ях, а 46% стурбовані тим, щоб знайти гроші, щоб купити їжу.

Також було виявлено, що 37% батьків сказали, що їхні діти не отримують належного харчування щодня, а 21% сказали, що їхні діти голодували протягом останнього місяця.

У країнах з низьким рівнем доходу відсоток дітей, які лягають спати голодними, досягає 38%, а у Сполучених Штатах 18%.

“Голод є глобальною проблемою, і вона не обмежується однією країною чи частиною земної кулі”, — сказав у заяві Ендрю Морлі, президент World Vision International.

Серед респондентів, які сказали, що їхні діти лягли спати голодними, 46% головною причиною назвали інфляцію та вартість життя. Наступними двома найпоширенішими причинами були низький дохід домогосподарства (39%) і недостатня увага уряду до подолання голоду (25%).

Стрімке зростання цін вплинуло на економіку в усьому світі через такі чинники, як пов’язані з пандемією збої в глобальних ланцюгах постачання та наслідки війни Росії в Україні. 

Серед 16 опитаних країн були Австралія, Бангладеш, Бразилія, Велика Британія, Канада, Німеччина, Японія, Мексика, Перу, Філіппіни, Південна Корея та Сполучені Штати, де Ipsos опитав близько 1000 дорослих у кожній країні. У Чаді, Демократичній Республіці Конго, Іраку та Малаві було опитано близько 500 осіб у кожній країні.

Інфляція та зростання вартості життя були найпоширенішою причиною дитячого голоду в 11 з 16 країн, досягнувши 70% у Бангладеш. Але заможні країни, такі як Канада (68%), Австралія (66%) і Великобританія (66%), також назвали вищі ціни головною причиною.

Президент США Дональд Трамп вперше планує передати Україні зброю, використовуючи президентські повноваження, якими активно користувався його попередник – Джо Байден, інформують обізнані джерела.

10 липня президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн у Римі оголосила про підписання нового пакету угод на €2,3 млрд з міжнародними та двосторонніми публічними фінансовими установами для підтримки відновлення України, що підтверджує непохитну відданість ЄС відбудові України та її європейському майбутньому.

Міністр оборони Великої Британії Джон Гілі, коментуючи ініціативу створення Коаліції охочих, підтвердив, що Лондон готовий направити свої війська до України для підтримки потенційного припинення вогню з Росією. 

Згідно з доповіддю Моніторингової місії ООН з прав людини, у червні в Україні загинули 232 цивільних, що стало найвищим рівнем за останні три роки. Ще 1343 дістали поранення. 

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід Дмитру Пархісенку — помічнику народного депутата від “Слуги народу” Геннадія Касая, члена оборонного комітету ВР. Його підозрюють у причетності до схеми з постачання непридатних шин для потреб ЗСУ, що завдала збитків державі на понад 27 млн грн.