Як вбивця директора страхової компанії UnitedHealt став культурним феноменом у США

Джерело: diet prada

Луїджі Манджіоне, якого затримали за підозрою у вбивстві гендиректора страхової компанії UnitedHealthcare Браяна Томпсона, став культурним феноменом у США.

Манджіоне закінчив школу з найвищими відзнаками та був студентом Пенсильванського університету, який входить до престижної Ліги плюща.

Як тільки його фото, як підозрюваного у вбивстві Томпсона, опублікували в інтернеті, він став культурним феноменом.

Коментатори у соцмережах закликають відпустити Манджіоне, бо він “красивий”, а модель куртки, в яку він був одягнений під час злочину, стала бестселером.

На місці вбивства Томпсона знайшли гільзи з написами “відмовити”, “заперечити” та “відхилити” (три слова, що нагадують фрази, які страхові компанії використовують для відмови у виплаті чи обмеження суми виплат після настання страхового випадку).

Крім того, у Центральному парку Нью-Йорка виявили рюкзак, наповнений грошима з гри “Монополія”. Відтоді стрілець почав набувати статусу народного героя.

Фото: з соцмереж

Томпосона вбили 4 грудня, а вже за кілька днів – 6 грудня – у парку на Вашингтон-сквер провели конкурс двійників стрільця, учасники якого носили маски та одяг, подібний до того, що було показано на кадрах з камер спостереження поліції Нью-Йорка.

Вихідними у мережі набрав популярності фейковий пост на LinkedIn про вакансію на посаду генерального директора страхової, а також з’явився фанфік під назвою “Налаштувальник: герой народу (і чудовий коханець)”.

Дехто намагається скопіювати одяг стрільця: за даними Complex, за останні на сайті магазину Macys продали понад 700 схожих джинсових курток Levi’s Sherpa Lined Trucker.

Тим часом публікація UnitedHealthcare у фейсбуку про вбивство їхнього керівника зібрала понад 77 тисяч смайликів зі сміхом і коментарі на кшталт: “Моє співчуття поза зоною” та “Вибачте, для співчуття потрібно авторизуватись”.

Затримали Манджіоне у МакДональдсі, і дехто активно залишає негативні коментарі про заклад, тим самим понижуючи його рейтинг.

Фото: з соцмереж

За повідомленням CNN, 26-річний Манджіоне виріс у багатій родині Балтимора. Роками він активно вів свої соцмережі, публікуючи дописи зі своїх подорожей, про спорт та проблеми зі здоров’ям.

Та влітку він раптово припинив бути активним користувачем соціальних мереж, що викликало занепокоєння у його друзів.
Після того, як Манджіоне став підозрюваним у вбивстві, вони заявили, що не можуть у це повірити.

“Я не можу у цьому розібратись. Це неможливо уявити”, – сказав Р. Дж. Мартін, який кілька років жив з Манджіоне на Гаваях та описав його як дружнього і розсудливого.

Останніми роками він страждав від болів у спині і навіть переніс операцію. Зокрема на сайті рецензій книг він опублікував список книг про те, як справитись з болями, які він вже прочитав або збирається прочитати.

На видаленому акаунті у реддіт – де немає імені Манджіоне, але біографічні дані схожі з його – вказано, що він з дитинства страждав через болі у спині пов’язані зі спондилолістезом. Його стан погіршився після нещасного випадку, пов’язаного з серфінгом. Після цього він переніс операцію і його стан покращився.

Він також писав і про інші проблеми зі здоров’ям, зокрема хворобу Лайма та “туман у голові”, який почався після втрати сну.

Профіль Манджіоне у соцмережах також описує його думки щодо політичного насилля. Зокрема цьогоріч він повідомив, що читав антитехнологічний маніфест 1995 року, написаний Тедом Качинським – терористом, який надсилав бомби поштою.

Після смертельного інциденту влітку, коли обірвався трос канатної дороги в Києві, слідчі висунули підозри п’ятьом особам. Загибель чоловіка стала наслідком порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою.

За даними ЗМІ, сирійській повстанці, перед тим, як почати наступ проти режиму Башара Асада, отримали підтримку від української розвідки.

Згідно з новим дослідженням, солодкі напої пов’язані з більшим ризиком серцевих захворювань, ніж випічка або морозиво.

Поліція Південної Кореї здійснила обшук в офісі президента Юн Сук Йоля на тлі розслідування щодо оголошення воєнного стану минулого тижня. Ця подія стала черговим етапом у конституційній кризі, що охопила країну.

ДБР повідомило про підозру у держзраді народному депутату України VI та VII скликань від забороненої “Партії регіонів”.