Які продукти викликають хропіння: відповідь вчених

Джерело: The Mirror
Вчені переконані, що виключення з раціону деяких продуктів харчування може прибрати хропіння.
Фахівці радять не вживати перед сном молочні продукти й фаст-фуд, оскільки вони змушують організм виробляти більше слизу, що спричиняє запалення носових проходів. Це є однією з причин голосного хропіння.
Натомість перед сном, за словами спеціалістів, можна вживати овочі, фрукти й горіхи. Експертка з харчування Ешлі Тош зазначила, що виключення з раціону тих чи інших продуктів не позбавить повністю хропіння, однак допоможе зменшити його прояв.
Так, перед сном рекомендується скоротити вживання обробленої їжі, молочних продуктів, виробів із пшениці й тих, які містять багато цукру. Особливу увагу вчені приділяють сиру, морозиву та йогурту.
Водночас перед сном краще відмовитися від вживання різних солодощів та солодких напоїв. Оброблений цукор також може призвести до запалення носових проходів. Хліб і будь-яка випічка не тільки сприяють запаленню, а й стимулюють вироблення молекул, що викликають вироблення слизу.
При цьому спеціалісти рекомендують не їсти перед сном м’яса, оскільки високий вміст білка та жирів викликають вироблення слизу.
Вчені вважають, що виключення цих продуктів із раціону може допомогти мінімізувати прояви хропіння.
- Нове, перше в своєму роді, дослідження, представлене на щорічній зустрічі Європейського товариства кардіологів у Амстердамі, свідчить про те, що сміхотерапія здатна підвищити функціональну спроможність серцево-судинної системи, включаючи серце, легені, артерії та вени.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 25 липня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 153 бойові зіткнення.
Європейський парламент розглядає можливість пришвидшення відмови від російського газу на один рік, до січня 2027 року. Про це свідчать документи, з якими ознайомилося агентство Reuters.
Міністр оборони України Денис Шмигаль представив оновлений склад своєї команди.
Від початку 2025 року в Україні відбувається близько 15 кібератак щодня. Основним джерелом кібератак залишається Росія.
З 1 серпня Укрзалізниця вводить обов’язкову верифікацію через “Дія.Підпис” при купівлі та поверненні квитків на низку популярних поїздів, що викликало обурення серед частини пасажирів, які не мають застосунку.