Які продукти викликають хропіння: відповідь вчених

Джерело: The Mirror

Вчені переконані, що виключення з раціону деяких продуктів харчування може прибрати хропіння.

Фахівці радять не вживати перед сном молочні продукти й фаст-фуд, оскільки вони змушують організм виробляти більше слизу, що спричиняє запалення носових проходів. Це є однією з причин голосного хропіння.

Натомість перед сном, за словами спеціалістів, можна вживати овочі, фрукти й горіхи. Експертка з харчування Ешлі Тош зазначила, що виключення з раціону тих чи інших продуктів не позбавить повністю хропіння, однак допоможе зменшити його прояв.

Так, перед сном рекомендується скоротити вживання обробленої їжі, молочних продуктів, виробів із пшениці й тих, які містять багато цукру. Особливу увагу вчені приділяють сиру, морозиву та йогурту.

Водночас перед сном краще відмовитися від вживання різних солодощів та солодких напоїв. Оброблений цукор також може призвести до запалення носових проходів. Хліб і будь-яка випічка не тільки сприяють запаленню, а й стимулюють вироблення молекул, що викликають вироблення слизу.

При цьому спеціалісти рекомендують не їсти перед сном м’яса, оскільки високий вміст білка та жирів викликають вироблення слизу.

Вчені вважають, що виключення цих продуктів із раціону може допомогти мінімізувати прояви хропіння.

  • Нове, перше в своєму роді, дослідження, представлене на щорічній зустрічі Європейського товариства кардіологів у Амстердамі, свідчить про те, що сміхотерапія здатна підвищити функціональну спроможність серцево-судинної системи, включаючи серце, легені, артерії та вени.

У неділю, 20 квітня, Великдень або Воскресіння Христове одночасно відзначають християни східного та західного обрядів.

20 квітня відзначають Всесвітній день цирку, День аукціоністів, День вдячності волонтерам та Міжнародний день китайської мови. Віряни вшановують пам’ять святого преподобного Теодора Трихіни. Українці святкують Великдень або Воскресіння Ісуса Христа.

За даними синоптиків, у неділю, 20 квітня, в Україні збережеться тепла погода, подекуди- короткочасний дощ.

За роки повномасштабної війни 67 українських священників, пасторів та монахів стали жертвами вбивств або катувань з боку російських окупантів. 620 релігійних об’єктів було знищено, більшість із них християнські.

Президент Володимир Зеленський, після доповіді головнокомандувача Збройних сил України Олександра Сирського, заявив, що так зване “великоднє перемир’я” Росії не поширюється на Курську та Бєлгородську області РФ, а також що обстріли на деяких інших фронтових напрямках не припинилися.