Їхав у тамбурі потягу близько двох годин: військовому із собакою не дозволили зайти у вагон

Джерело: Дар’я Бронська/Instagram

Український військовий був змушений їхати в тамбурі потяга “Укрзалізниці” через те, що його не пустили до вагону разом із великим службовим собакою. У компанії пояснили це застарілими правилами перевезення і пообіцяли оновити їх.

Зокрема військовий розповів Бронській, яка їхала тим же потягом, що йому не дозволили пройти далі у вагон через собаку, тому вони понад дві з половиною години їхали в тамбурі.

“Запитали потім якогось робітника, чому так. Він сказав, що собака, вищий за 45 см, не може просто так їхати — мають викуповувати все купе або щось таке. Я їхала в новій електричці, де місця валом. Невже не знайдеться якогось кута, місця хоча б біля полиці для валіз?”— написала жінка.

Фото: daria_bronska / instagram

За її словами, собака був не агресивний. Пасажирка закликала “Укрзалізницю” переглянути правила перевезення тварин.

Невдовзі представники компанії відреагували на інцидент, зазначивши, що є затверджені Мінінфраструктури правила перевезення тварин, яких компанія має дотримуватися.

Відповідно до цих правил, регіональних поїздах собаки великих порід (вищі за 45 см у холці) перевозяться в крайніх тамбурах першого й останнього вагонів під наглядом супроводжувача.

Тоді як дрібні кімнатні тварини розміщуються у спеціальних засобах для перевезення на місцях, призначених для ручної поклажі, на руках у пасажира або під сидячими місцями. Собаки великих порід (вищі за 45 см у холці, не більше одного) перевозяться за наявності намордника та повідця (ланцюжка або ремінної прив’язки).

Водночас в “Укрзалізниці” погодилися, що правила вже застарілі й запевнили, що команда працює над розв’язання цього питання.

У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 19 квітня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 107 бойових зіткнень.

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що українські військові просунулись та збільшили зону контролю на Білгородщині.

У межах візиту до Франції відбулися двосторонні переговори делегації України з делегацією США у складі державного секретаря Марко Рубіо, спецпредставників президента Сполучених Штатів Стівена Віткоффа та Кіта Келлога.

17 квітня Україна та США підписали меморандум про намір укласти угоду про спільний видобуток українських корисних копалин, підтвердила міністерка економіки Юлія Свириденко.

В Україні розробили довідник з інструкцією впровадження загальнонаціональної хвилини мовчання для громад.