З початку повномасштабної війни Велика Британія підготувала 30 тисяч українських армійців
Джерело: пресслужба Міноборони Великої Британії
З червня 2022 року Велика Британія вже підготувала 30 тисяч українських військовослужбовців.
У повідомленні додали, що допомогли у підготовці військові з десяти країн-партнерок. Серед яких зокрема інструктори з Канади, Швеції, Данії, Норвегії, Нідерландів, Фінляндії, Австралії та Нової Зеландії.
Since June 2022, the UK has been delivering training to Ukrainian recruits.
30,000 recruits are now trained.
With help from military personnel from ten partner nations 🇳🇿🇦🇺🇨🇦🇸🇪🇳🇱🇳🇴🇩🇰🇱🇹🇷🇴🇫🇮 these soldiers are now fighting to regain their country.
🇺🇦#StandWithUkraine pic.twitter.com/zpbd2NbgJM
— Ministry of Defence 🇬🇧 (@DefenceHQ) November 23, 2023
Британське оборонне відомство повідомило, що українські армійці нині “воюють за повернення своєї країни”.
Зауважимо, нещодавно ще одна група українських військових успішно завершила базовий курс загальновійськової підготовки на одному з полігонів Великої Британії під керівництвом інструкторів з Нової Зеландії. Святкування випуску відбулося за участі українських волонтерів з організації “Єдність України та Великої Британії”.
- Понад 12 тисяч українських військовослужбовців та викладачів пройшли підготовку та підвищення кваліфікації у межах програми НАТО “Удосконалення військової освіти” (DEEP).
- У Великій Британії завершили підготовку 30 тисяч українських військових – на сім тижнів раніше, аніж планувалось.
- У Генштабі Збройних сил України показали, як українські піхотинці, під час навчань у Великій Британії, вчаться оборонятися від ворожих атак.
Розвіддані, з якими ознайомилися американські та західні посадовці, свідчать про можливу зміну пріоритетів глави Росії Володимира Путіна у повномасштабній війні проти України. Замість прагнення до повного захоплення України, Кремль може зосередитися на короткострокових цілях — утриманні захоплених територій та зміцненні ослабленої економіки РФ.
Нові котушки на 25 та 30 км для оптоволоконних FPV-дронів української компанії 3DTech пройшли внутрішні випробування та вже серійно виробляються. Виробництво всіх котушок компанії повністю локалізовано в Україні, закуповується лише сировина.
У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію станом на 22:00 1 травня. Від початку цієї доби відбулося 140 бойових зіткнень.
Міністерство юстиції сформував Реєстр відомостей щодо незаконно депортованих Росією українських дітей. Технічне створення Реєстру вже завершене. Наразі здійснюється формування та подання перших особових справ.
1 травня Міноборони спільно з підприємством “Українська оборонна компанія” підписали Меморандум про взаєморозуміння у сфері державного гарантування якості, що є важливим елементом запровадження в Україні системи гарантування якості за стандартами НАТО.