Заступник Єрмака Олег Татаров після 2014 року щонайменше 9 разів літав до Москви – «Схеми»
Джерело: “Схеми”
Заступник керівника Офісу президента Олег Татаров щонайменше 9 разів літав до Москви після окупації Криму та вторгнення РФ на Донбас у 2014 році. Про це свідчать дані авіаперельотів Татарова.
За даними журналістів, Татаров, який в той період займався адвокатською діяльністю, тричі був у РФ у 2017-му, чотири рази у 2018-му, та двічі – у 2019 році. Оскільки після 2014-го авіасполучення між Україною та Росією було зупинене, в більшості поїздок Татаров діставався Москви з Києва через Мінськ.
Зазначається, що востаннє Татаров літав до РФ наступного дня після перемоги Володимира Зеленського на виборах президента 21 квітня 2019 року.
Крім того, як пишуть журналісти “Схем”, у 2015 році Татаров їздив до тимчасово окупованого Криму. Так 6 червня він перетнув контрольно-пропускний пункт “Джанкой”, а назад повернувся 8 червня через КПП “Армянськ”.
Крім цього, Татаров їздив до Білорусі в березні 2013 року, також двічі – в червні та листопаді 2014-го, та ще одного разу – в березні 2016 року.
Прохання прокоментувати свої поїздки до столиці країни-агресорки, надіслане “Схемами” до Офісу Президента, Олег Татаров на час публікації матеріалу залишив без відповіді.
Довідка. З 2011 року Олег Татаров був заступником начальника Головного слідчого управління Міністерства внутрішніх справ. Згідно з даними “Радіо Свобода”, Татарову в останні місяці режиму Януковича вручили “Заслуженого юриста України” за “впровадження рішень президента”.
У 2020 році Володимир Зеленський призначив Олега Татарова заступником керівника Офісу Президента України Андрія Єрмака.
Того ж року колишній народний депутат і екскерівник “Укрбуду” Максим Микитась дав викривальні свідчення на Олега Татарова в справі про махінації з квартирами для Нацгвардії, заявивши, що той під час роботи в “Укрбуді” начебто підкупив експерта МВС, аби він сфальсифікував експертизу на користь компанії.
18 грудня 2020 року стало відомо, що тодішній в.о. голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Максим Грищук підписав підозру заступнику глави Офісу Президента Олегу Татарову. Згодом НАБУ підтвердило інформацію про вручення підозри Татарову.
У червні 2021 року петиція про звільнення Татарова зібрала понад 25 тис. голосів. Однак він і досі працює в ОП. У квітні 2022 року справу Татарова щодо квартир для Нацгвардії закрили.
- У рамках проєкту “Схеми” вдалось з’ясувати, що син колишнього голови Служби безпеки України Івана Баканова, Артур Лазаренко. у 2021 році придбав ділянку з маєтком на Київщині за майже втричі заниженою ціною.
Президент США Дональд Трамп вперше планує передати Україні зброю, використовуючи президентські повноваження, якими активно користувався його попередник – Джо Байден, інформують обізнані джерела.
10 липня президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн у Римі оголосила про підписання нового пакету угод на €2,3 млрд з міжнародними та двосторонніми публічними фінансовими установами для підтримки відновлення України, що підтверджує непохитну відданість ЄС відбудові України та її європейському майбутньому.
Міністр оборони Великої Британії Джон Гілі, коментуючи ініціативу створення Коаліції охочих, підтвердив, що Лондон готовий направити свої війська до України для підтримки потенційного припинення вогню з Росією.
Згідно з доповіддю Моніторингової місії ООН з прав людини, у червні в Україні загинули 232 цивільних, що стало найвищим рівнем за останні три роки. Ще 1343 дістали поранення.
Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід Дмитру Пархісенку — помічнику народного депутата від “Слуги народу” Геннадія Касая, члена оборонного комітету ВР. Його підозрюють у причетності до схеми з постачання непридатних шин для потреб ЗСУ, що завдала збитків державі на понад 27 млн грн.