Жінка, в якої почались перейми під час евакуаційного рейсу, дісталася до місця призначення

Джерело: пресслужба “Укрзалізниці”

Під час евакуаційного рейсу з Покровська Донецької області до Рівненщини у жінки почалися перейми.

Провідники викликали швидку на найближчу станцію прямування поїзда й під час зупинки передали жінку медикам. Пологи пройшли успішно, і в неї народився хлопчик.

Фото: “Укрзалізниця”

Залізничники доставили жінку та дитину від Олександрії до Здолбунова й там вже іншим евакуаційним рейсом вони все ж дістались Рівненщини.

“Від залізничників родина отримала маленький комплімент та побажання наступного разу піднятись на борт поїзда, прямуючи в довгоочікувану подорож нашою прекрасною країною”, – йдеться в повідомленні.

Уряд Франції підтримав пропозицію Сполучених Штатів Америки використати заморожені російські активи на озброєння України, піднявши перспективу угоди на зустрічі міністрів фінансів G7.

Ввечері 22 травня російські війська скерували авіаційну ракету на Дніпропетровщину. Українські оборонці знищили ворожу ціль у Синельниківському районі.

22 травня джерела у Міністерстві фінансів Німеччини повідомили, що країна відкрита для використання доходів від заморожених російських активів для військової допомоги Україні.

22 травня українські армійці знищили черговий російський штурмовик Су-25.

Глава МЗС Німеччини Анналена Бербок побувала на околицях Києва, де поспілкувалася з бійцями українського мобільного загону ППО. Міністерка висловила переконання у необхідності посилення українського захисту.