Зірка фільмів для дорослих Лінн Картер покінчила життя самогубством у віці 36 років

Джерело: The Economic Times

Відома американська модель та порноакторка Кейні Лінн Картер у віці 36 років покінчила життя самогубством.

Відомо, що Кейні померла в четвер 15 лютого у своїй резиденції в Пармі (штат Огайо, США). 

Фото: BNN Breaking

Після новини про смерть Лінн Картер у її пам’ять швидко розпочали кампанію GoFundMe, щоб зібрати кошти для її матері Тіни для покриття витрати на упокій Кейні та вшанування її любові до тварин через пожертви місцевій благодійній організації з порятунку тварин.

Кейні дебютувала в кіноіндустрії для дорослих в середині 2000-х, і її талант приніс їй численні нагороди AVN. У 2019 році вона прийняла рішення переїхати з Лос-Анджелеса до Огайо й часто відвідувала студію танців на пілоні. Зрештою вона вирішила відкрити власну студію, зосереджуючись на красі та атлетизмі танців на пілоні замість фільмів для дорослих.

“На жаль, попри всі її численні вражаючі досягнення та таланти, з роками Кейні боролася з проблемами психічного здоров’я. Однак навіть у найтемніші дні вона все одно з’являлася в студії, завжди готова вчитися, робити внесок, ставати кращою. 7 лютого, менше ніж за два тижні до того, як Кейні трагічно накласти на себе руки вдома”, — повідомили власники студії на сторінці Кейні в GoFundMe.

Кабінет Міністрів України заборонив пересилати за кордон паспорти громадянина України, а також закордонні паспорти для осіб чоловічої статі призовного віку. Відтепер така можливість передбачена виключно на території України.

Американська співачка і авторка пісень Біллі Айліш розповіла про свою сексуальну орієнтацію та незабаром випустить пісню “Lunch” про її закоханість у дівчину.

Надвечір 24 квітня президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні висловив вдячність США за ухвалений та підписаний Джо Байденом законопроєкт про допомогу Україні на понад 60 мільярдів доларів. Зауважив, що у новому оборонному пакеті союзники спорядили усе: від ATACMS до необхідної ППО і техніки.

Стрічка української режисерки Ірини Цілик “Я і Фелікс” за мотивами книжки “Хто ти такий?” військовослужбовця Артема Чеха розпочинає кінотеатральний прокат у Канаді.

Російські пропагандистські телеграм-канали поширюють інформацію про те, що на Сумщині у 2025 році закриють 41 школу у 20 громадах області через відсутність фінансування – у ЦПД спростували російські фейки.