У CNN повідомили, коли Конгрес США може розглянути допомогу Україні
Джерело: CNN
У ЗМІ назвали новий ймовірний термін, коли Конгрес Сполучених Штатів розгляне надання допомоги Україні.
За даними CNN, спікер Палати представників Конгресу США Майк Джонсон нещодавно провів закриту зустріч з республіканцями на якій повідомив, що не підтримує законопроєкт про нацбезпеку, схвалений Сенатом США 13 лютого. Саме у межах цього пакету передбачається надання Україні понад 60 млрд доларів допомоги.
Попри це, повідомили джерела, які були на зустрічі, Джонсон не відкидає проведення голосування “нову пропозицію, що зʼявилася в Палаті представників”.
“І тепер голова комітету Палати представників із закордонних справ Майкл МакКол бере на себе провідну роль у спробі завершити пропозицію та досягти консенсусу… наприкінці березня або у квітні”, – мовиться у статті.
Водночас у виданні наголосили що сам Джонсон ще не зайняв позицію щодо нового плану і не зобов’язався виносити його на голосування, сказавши республіканцям, що спершу вони повинні завершити роботу над законодавством про державне фінансування.
Але як тільки цей процес буде завершено до середини березня, прихильники плану від республіканців вважають, що Джонсон поставить його на голосування, навіть якщо це призведе до негативної реакції крайніх правих членів Республіканської партії або навіть голосуванням за його усунення з поста спікера.
- Спікери 23 парламентів та очільниця Європарламенту у спільному листі звернулись до спікера Палати представників США Майка Джонсона із закликом винести на розгляд ухвалений Сенатом законопроєкт, що передбачає понад $60 млрд на допомогу Україні.
- У Білому домі попередили про наслідки подальшої затримки допомоги США для України.
Російські війська активізували бойові дії вздовж усієї лінії фронту. Про це повідомляють українські військові, свідчить зведення Генштабу та підтверджують коментарі військових для CNN. Хоча поки не зрозуміло, чи це початок масштабного весняного наступу, проте, масштаби бойових дій свідчать про намір Кремля продовжувати війну.
Український бойовий досвід у використанні німецького озброєння виявив перевагу простого озброєння над високотехнологічним, свідчить внутрішній звіт Бундесверу, з яким ознайомилися журналісти NDR, WDR та Süddeutsche Zeitung.
10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.
Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.
Російські підприємці брати Аркадій та Борис Ротенберги – автори та головні бенефіціари концепції “м’якої націоналізації” в Росії, яка почалася після виходу з країни іноземних компаній у зв’язку з початком повномасштабної війни проти України.