Росіяни змусили школярів і студентів переглядати виступ Путіна під час навчального процесу

Джерело: The Moscow Times

Учнів російських шкіл, коледжів та університетів по всій території РФ змусили дивитися пряму трансляцію Володимира Путіна під час навчального процесу. Фотографії зі звітом про перегляд навчальні заклади викладають у соцмережі “Вконтакте” з хештегом #ЯСмотрюПрезидента.

Зазвичай бюджетні організації виконують розпорядження керівництва, публікуючи фотозвіти під час щорічної прямої лінії президента. Цього року дитячий садок “Казка” в Дагестані опублікував один із таких звітів. На відео діти майже нерухомо слухають виступ Путіна, який розповідає про бої зі Збройними силами України в Курській області.

Також змусили дивитися трансляцію вчителів, лікарів, викладачів мистецьких і спортивних шкіл, бібліотекарів, членів профспілок і навіть працівників будинку-інтернату в Тамбові. Про це відзвітували регіональні та муніципальні чиновники, зокрема в окупованому Криму.

Під час самого заходу Путін заявив, що в Росії без “двіжухи”, коли “кулі свистять біля скроні”, стає нудно і виникає застій, але коли все приходить у рух, “нам страшно”. Те, що відбувається сьогодні, він назвав “жахом, жахом”.

Путін заявив, що в економіці все стабільно: зростання ВВП за два роки становило близько 8%, порівняно з 5-6% у США та 1% в ЄС. Путін визнав наявність проблем зі зростанням цін, але зазначив, що висока інфляція компенсується підвищенням доходів росіян.

  • Російські дитячі майданчики стають плацами для парадів.
  • У РФ стартував проєкт з вивчення північнокорейської ідеології чучхе в школах.

5 травня у Білопіллі та Ворожбі, що на Сумщині, оголосили термінову евакуацію населення.

5 травня у Німеччині офіційно сформували новий уряд. Країна отримала п’яту в історії Федеративної Республіки союз християнських демократів (ХДС/ХСС) і соціал-демократів (СДПН).

Фахівці системи Міноборони вперше взяли участь у розробці нового проєкту Науково-технічної стратегії НАТО завдяки привілейованому членству України в Організації НАТО з науки та технологій (STO).

Він приїхав зі Швеції, захищає Україну з початку російського широкомасштабного вторгнення та має намір робити це до перемоги або доки живий. Його не зламали ані три бойові поранення, ані безліч контузій.

Комбінація двох біомаркерів — аполіпопротеїну B (apoB) та ліпопротеїну (а) — може значно точніше за традиційний рівень холестерину передбачити ризик серцево-судинних захворювань. До такого висновку дійшли дослідники з Технологічного університету Чалмерса у Швеції та Гарвардського університету у США, провівши найбільше дослідження такого роду. Їхні результати опубліковані на порталі EurekAlert.