Вірменія передала Україні понад тисячу девайсів на потреби освіти

Джерело: Міністерство освіти і науки України

Міністерство освіти і науки України відвідала дружина прем’єр-міністра Республіки Вірменія Анна Акопян та передала гуманітарну допомогу українським школярам для онлайн-навчання.

Зустріч відбулася за участю міністра освіти і науки України Оксена Лісового, МЗС України, представників областей та посольства Республіки Вірменія в Україні.

Відтак, від Вірменії на потреби української освіти виділили 1050 девайсів: смартфони, ноутбуки, планшети. Ноутбуки і планшети передаватимуть у власність закладів освіти, смартфони – як персональні подарунки учням закладів професійно-технічної освіти із малозабезпечених сімей.

Зображення: Міністерство освіти і науки України/Facebook

Під час зустрічі сторони обговорили, яку роль девайси відіграють в освітньому процесі. Крім того, що гаджети дають українським школярам можливість бути присутніми на уроках, вони ще й дозволяють дітям легко отримувати доступ до різноманітних освітніх ресурсів, зокрема онлайн-курсів, відеоуроків, електронних підручників та інших навчальних матеріалів.

У відомстві пояснили, що ця гуманітарна допомога насамперед призначена для тих областей України, у яких частка онлайн-навчання найвища: Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Харківської та Херсонської.

Девайси розподілені порівну – виділено по 80 ноутбуків/планшетів і 68 смартфонів на область. А 10 девайсів передадуть на потреби Міжнародної українсько-вірменської школи.

“Девайси для дітей – це не лише про під’єднання до уроків, не лише про виконання домашнього завдання. Це також про можливість спілкуватися з однолітками, дізнаватися нову інформацію, соціалізуватися. Забезпечити їм такі можливості – для нас надважливо”, – зазначив міністр освіти і науки України Оксен Лісовий.

Сьогодні, 24 грудня, на Сумщині рятувальники потрапили під повторний ворожий удар під час ліквідації пожежі.

У застосунку “Армія+” запроваджено нову програму для військових під назвою “Плюси”, яка надаватиме захисникам різноманітні преференції.

Сьогодні, 24 грудня, в окупованому Бердянську вибухнула автівка. Ймовірно, вона належала голові окупаційної ради міста Василю Нечету.

У вівторок, 24 грудня, російські війська скинули вибухівку з дрона на мирних жителів у Херсонській області. Внаслідок нападу двоє цивільних зазнали поранень.

Українська колядка “Сумний святий вечір” є особливим явищем народної творчості, що виникло у важкі повоєнні роки. Її створення припадає на період після Другої світової війни, коли український народ зазнавав страждань і бореться за свою свободу, яку радянський режим хотів знищити. Колядка є свідченням тих часів, коли святкування Різдва відбувалося на тлі боротьби УПА проти радянської влади, репресій та економічних труднощів.