Спецпризначенці СБУ отримали 10 ударних гексакоптерів від Фонду Сергія Притули

Джерело: СБУ та Сергій Притула у Facebook

Спецпризначенці Служби безпеки України отримали 10 ударних гексакоптерів, збір на які здійснював Фонд Сергія Притули.

Цими коптерами на гарячих напрямках фронту будуть працювати бійці Центру спецоперацій “А” СБУ, зокрема з підрозділу “Білий вовк”. Вони вже знищили сотні одиниць російської військової техніки. І продовжують це робити щодня.

“Збір на гексакоптери для спецпризначенців СБУ здійснював Фонд Сергія Притули. Тож до їх придбання причетний кожен, хто зробив свій донат”, – зазначили в СБУ.

Зображення: СБУ/Telegram

Загалом зібрано понад 13 мільйонів гривень. За ці кошти Фонд придбав 5 комплектів: по 2 борти та наземній станції у кожному.

Всі комплекти обладнано антенами, ретрансляторами каналів керування, зарядними пристроями, акумуляторами, тепловізійними камерами та іншими корисними речами, які допомагають максимально влучно вибивати ворога з території України.

Зображення: СБУ/Telegram

У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 16:00 11 квітня. Від початку цієї доби відбулося 75 бойових зіткнень.

10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.

Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.

Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.

З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.