У ГУР повідомили, наскільки масштабними можуть бути російські ракетні обстріли взимку

Джерело: коментар представника ГУР МОУ Андрія Юсова в етері телемарафону

В українській розвідці повідомили про ракетний запас Росії, який вона, ймовірно, використовуватиме для атак на критичні об’єкти інфраструктури в Україні цієї зими.

За словами Юсова, Росі може знову завдавати масованих ракетних ударів по енергосистемі України, як це було минулої зими. Зараз окупанти накопичують ракети для цього.

Водночас представник української розвідки наголосив, що в окупантів вже немає того ракетного запасу, який був до початку повномасштабного вторгнення.

“Тих запасів ракетних озброєнь, які в них були до 24 лютого 2022 року, в них немає. Ми в довший період бачили, коли вони могли випускати 100 і більше ракет за один удар. Зараз давно такого не спостерігається”, – сказав розвідник.

Він пояснив, що коли ГУР попереджає по ризики, це означає, що українська влада та військові готуються. Окрім цього, проводиться робота з партнерами України.

Юсов визнав, що в українців зараз є певне напруження через очікування обстрілів. Він пояснив це тим, що зараз триває повномасштабна війна, під час якої Росії б’є по наших об’єктах цивільної інфраструктури та вбиває мирних жителів.

  • Британські розвідники зауважили, що РФ вже понад 20 днів не завдала ударів по Україні з літаків дальньої авіації. Імовірно, це пов’язано з тим, що РФ накопичує ракети для завдання ударів по Україні взимку.

У ДСНС повідомили, що 16 жовтня понад 40 рятувальників поповнили банк крові, котра наразі так потрібна нашим військовим.

17 жовтня президент Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до Митного кодексу щодо запровадження атестації посадових осіб митних органів” щодо “перезавантаження” митниці.

Громадянин Ірландії Роберт Діґан на псевдо Ірландець, загинув на полі бою 17 вересня, залишивши за собою спадщину хоробрості та вірності. Його побратими вшанували шлях від ірландського рейнджера до українського захисника.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 жовтня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 191.

Виробничі потужності української дронової індустрії збільшилися у десять разів у 2024 році проти 2023 року. Про це повідомляє відомство з посиланням на дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1.