У Молдові оштрафували двох кабельних операторів через трансляцію російських каналів

Джерело: News.maker

Рада телебачення і радіо (СТР) Молдови оштрафувала дві компанії, що надають послуги кабельного телебачення в Гагаузії, на загальну суму 290 тисяч леїв через трансляцію російських каналів.

Як розповіли в агентстві, регулятор оштрафував компанії після того, як провів моніторинг і виявив, що Oguzsatlink і Ilk Halk Televizionu ретранслюють кілька інформаційних російських каналів, зокрема “Первый канал” і РБК.

Обидві компанії отримали штраф у розмірі 100 тисяч леїв. При цьому СТР також оштрафував на 30 тисяч леїв кожну компанію за відсутність ліцензії. Додатково Ilk Halk Televizionu оштрафували на 30 тисяч леїв за роботу без ліцензії належного їй місцевого телеканала “Первый народный”.

У СТР зауважили, що раніше вже штрафували кабельних операторів, але, за даними регулятора, компанії ще не отримали поштою попередні рішення СТР і дані моніторингів.

Водночас вказано, що після початку повномасштабного вторгнення РФ на територію України в Молдові законодавчо заборонили показ інформаційно-аналітичних програм із Росії. Однак на практиці в Гагаузії продовжують транслювати російські телеканали з новинними та аналітичними програмами.

У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 16:00 11 квітня. Від початку цієї доби відбулося 75 бойових зіткнень.

10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.

Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.

Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.

З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.