Чотири десятки «шахедів» та одна ракета: у ПС повідомили деталі нічної атаки РФ на Україну

Джерело: Повітряні сили ЗСУ

Уночі 3 листопада російські окупанти атакували Україну десятками БпЛА та однією ракетою. Більшість ворожих цілей було знищено силами ППО.

У ПС ЗСУ повідомили, що загалом цієї ночі росіяни випустили по Україні чотири десятки БпЛА типу “Shahed-136/131” та одну керовану авіаційну ракету Х-59.

Безпілотники запускали з двох напрямків – Курської області та Приморсько-Ахтарська.

“Шахеди” було запущено у кілька хвиль, які прямували у різних напрямках малими групами. Таким чином, у більшості областей було оголошено повітряну тривогу, працювала ППО.

Ворожу ракету було випущено з повітряного простору тимчасово окупованої Херсонщини.

В результаті бойової роботи силами та засобами Повітряних Сил, у взаємодії із ППО Сил оборони України, знищено 24 ударних БпЛА “Shahed-136/131” та одну керовану авіаційну ракету.

До відбиття повітряного нападу залучено винищувальну авіацію, зенітні ракетні підрозділи, мобільні вогневі групи.

  • У ніч на 3 листопада російські війська розпочали обстріл Харкова. Як зазначив мер міста Ігор Терехов, відомо про влучання по цивільних обʼєктах в одному з районів.

У ДСНС повідомили, що 16 жовтня понад 40 рятувальників поповнили банк крові, котра наразі так потрібна нашим військовим.

17 жовтня президент Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до Митного кодексу щодо запровадження атестації посадових осіб митних органів” щодо “перезавантаження” митниці.

Громадянин Ірландії Роберт Діґан на псевдо Ірландець, загинув на полі бою 17 вересня, залишивши за собою спадщину хоробрості та вірності. Його побратими вшанували шлях від ірландського рейнджера до українського захисника.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 жовтня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 191.

Виробничі потужності української дронової індустрії збільшилися у десять разів у 2024 році проти 2023 року. Про це повідомляє відомство з посиланням на дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1.