У Сенаті США заявили, що наступного тижня обговорять пакет допомоги Ізраїлю та Україні

Джерело: The Jerusalem Post

Лідер більшості в Сенаті США Чак Шумер заявив журналістам у вівторок, 28 листопада, що Сенат США почне розгляд пакету допомоги Ізраїлю та Україні вже наступного тижня, додавши, що законопроєкт про допомогу – необхідний, навіть якщо немає домовленості з республіканцями щодо фінансування.

“Наступного тижня я викладу їх на розгляд, сподіваюся, за підтримки обох партій, тому що це єдиний спосіб зробити це. Ми сподіваємося, що наступного тижня буде голосування”, – сказав Шумер на своїй щотижневій пресконференції.

Зауважимо, 31 жовтня держсекретар Ентоні Блінкен та міністр оборони Ллойд Остін закликали законодавців США погодити спільний пакет підтримки для України та Ізраїлю на слуханнях у Конгресі.

Нещодавно новий спікер Палати представників Майк Джонсон вніс законопроєкт щодо надання Ізраїлю допомоги на суму 14,3 млрд доларів. У пакеті не передбачено об’єднання з підтримкою України.

Нагадаємо, Білий дім зробив запит у Конгресу майже 106 мільярдів доларів для фінансування безпеки України, Ізраїлю та США, але не запропонував жодної стратегії, як отримати кошти від Конгресу.

У ДСНС повідомили, що 16 жовтня понад 40 рятувальників поповнили банк крові, котра наразі так потрібна нашим військовим.

17 жовтня президент Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до Митного кодексу щодо запровадження атестації посадових осіб митних органів” щодо “перезавантаження” митниці.

Громадянин Ірландії Роберт Діґан на псевдо Ірландець, загинув на полі бою 17 вересня, залишивши за собою спадщину хоробрості та вірності. Його побратими вшанували шлях від ірландського рейнджера до українського захисника.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 жовтня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 191.

Виробничі потужності української дронової індустрії збільшилися у десять разів у 2024 році проти 2023 року. Про це повідомляє відомство з посиланням на дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1.