Шукаючи членів підпілля на ТОТ, росіяни моніторять українські сторінки у соцмережах

Джерело: ЦНС

У Центрі національного спротиву попередили, що росіяни намагаються взяти під контроль тимчасово захоплені території України, тож нині продовжують шукати членів українського підпілля.

Наразі зафіксовані випадки, коли окупанти моніторять вподобання патріотичних українських сторінок у соцмережах й намагаються вирахувати серед них місцевих мешканців ТОТ, — наголосили у повідомленні.

Відтак у ЦНС закликали українців на ТОТ зберігати пильність та не наражати себе зайвий раз на небезпеку. А також допомогти Силам Оборони пришвидшити деокупацію рідного краю й повідомляти про зрадників та місця розташування ворога за посиланням.

Зауважимо, представники партизанського руху “Атеш” та небайдужі севастопольці коригували удар по штабу Чорноморського флоту РФ у тимчасово окупованому Севастополі.

За даними ЦНС, підпілля тимчасово окупованого півострова робить все можливе, аби пришвидшити його деокупацію. Для цього партизани фіксують військові об’єкти Севастополя та місця розміщення ППО: Штаб ЧФ, центр водолазної підготовки, навчальний центр тощо.

  • У тимчасово окупованому Криму росіяни посилили контррозвідувальний режим, зокрема з метою виявлення та боротьби з українським підпіллям.
  • Окупаційний режим тимчасово окупованої території Луганщини продовжує здійснювати тиск на населення регіону, котре має прояви нелояльності до російських військ та так званої “адміністрації” противника.
  • В тимчасово окупованому Криму росіяни посилюють заходи з поширення пропаганди з боку окупаційної адміністрації з метою збереження рівня підтримки повномасштабної війни РФ проти України серед населення півострова.
  • У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України розповіли деталі спецоперації на території тимчасово окупованого Криму й оприлюднили відео бою між українськими спецпризначенцями та росіянами.

Сестра очільника Російського фонду прямих інвестицій Кирила Дмитрієва, який за дорученням президента РФ Володимира Путіна вів переговори з представниками адміністрації президента США у Вашингтоні, відвідала Україну в лютому 2025 року за американським паспортом.

Прем’єр-міністр Чорногорії Мілойко Спаїч анонсував перевірку всіх випадків присвоєння почесного громадянства країни. Ініціатива пов’язана з сумнівами щодо обґрунтованості частини таких рішень, серед яких — надання статусу відомій російській пропагандистці, ведучій “Первого канала” Катерині Андрєєвій.

У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 16:00 29 квітня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 75 бойових зіткнень.

Міністр закордонних справ Китаю, Ван Ї під час зустрічі міністрів закордонних справ країн БРІКС у Ріо-де-Жанейро заявив, що Пекін підтримує зусилля, спрямовані на мирне врегулювання російсько-української війни, та закликає Київ і Москву знайти “першопричини конфлікту”.

Президент Франції Емманюель Макрон в ексклюзивному коментарі для Paris Match розповів про потенційно історичну зустріч президентів Володимира Зеленського і Дональда Трампа, яка відбулася у Базиліці Святого Петра.