Північна Корея заявила, що випробувала нову стратегічну крилату ракету

Джерело: Reuters

В четвер, 24 січня, Північна Корея заявила, що в середу, 23 січня, випробувала свою нову стратегічну крилату ракету.

Ракета під назвою “Pulhwasal-3-31” наразі розробляється, і випробувальний запуск не вплинув на безпеку сусідніх країн, заявили державні ЗМІ, додавши, що це “не має нічого спільного” з регіональною ситуацією.

Об’єднаний комітет начальників штабів Південної Кореї заявив, що, на їх думку, випробування мало на меті перевірити модернізацію можливостей існуючих ракет.

У середу, 23 січня, військові Південної Кореї заявили, що Північна Корея випустила кілька крилатих ракет у бік моря біля свого західного узбережжя.

Крилаті ракети Північної Кореї зазвичай викликають менший інтерес, ніж балістичні ракети, оскільки вони прямо не заборонені жодною резолюцією Ради Безпеки ООН.

Але аналітики кажуть, що крилаті ракети середньої дальності наземного удару становлять не меншу загрозу, ніж балістичні ракети.

Крилаті ракети та балістичні ракети малої дальності, які можуть бути озброєні як звичайними, так і ядерними бомбами, вважаються особливо дестабілізуючими у випадку конфлікту, оскільки може бути незрозуміло, яку боєголовку вони несуть.

У ДСНС повідомили, що 16 жовтня понад 40 рятувальників поповнили банк крові, котра наразі так потрібна нашим військовим.

17 жовтня президент Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до Митного кодексу щодо запровадження атестації посадових осіб митних органів” щодо “перезавантаження” митниці.

Громадянин Ірландії Роберт Діґан на псевдо Ірландець, загинув на полі бою 17 вересня, залишивши за собою спадщину хоробрості та вірності. Його побратими вшанували шлях від ірландського рейнджера до українського захисника.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 жовтня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 191.

Виробничі потужності української дронової індустрії збільшилися у десять разів у 2024 році проти 2023 року. Про це повідомляє відомство з посиланням на дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1.