14 танкерів з російською нафтою застрягли біля узбережжя Південної Кореї через санкції

Джерело: Reuters

Згідно з даними двох трейдерів і даних судноплавства, 14 танкерів, завантажених 10 мільйонами барелів російської сирої нафти сорту “Сокіл”, застрягли біля узбережжя Південної Кореї на кілька тижнів через санкції США та проблеми з оплатою.

Зазначають, що труднощі з продажем сорту “Сокіл” є однією з найбільш серйозних проблем, з якими зіткнулася Росія після введення санкцій Заходом.

Минулого року США ввели санкції проти кількох суден і компаній, які займалися транспортуванням “Сокола”.

Згідно з даними LSEG, Kpler і трейдерів, станом на п’ятницю 14 суден, завантажених “Соколом”, застрягли біля південнокорейського порту Йосу.

Поставки “Сокол” до Indian Oil Corp (IOC) були відкладені через проблеми з оплатою, що змусило найбільший нафтопереробний завод Індії використовувати свої запаси та купувати більше нафти на Близькому Сході.

Джерело, близьке до IOC, повідомило, що компанія не очікує отримати будь-які поставки “Сокол” найближчим часом через розбіжності щодо того, яка валюта буде використана для оплати.

У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 16:00 11 квітня. Від початку цієї доби відбулося 75 бойових зіткнень.

10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.

Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.

Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.

З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.