Атака на «Охматдит»: помер маленький хлопчик, який у момент удару знаходився у реанімації
Джерело: міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко
Стало відомо про першу дитину-жертву серед пацієнтів, які знаходились в лікарні “Охматдит” під час ракетної атаки РФ 8 липня.
“Помер маленький хлопчик, який на момент ракетного удару знаходився у критичному стані у відділенні реанімації “Охматдиту”. Після цього його транспортували до однієї з лікарень Києва. Приносимо свої щирі співчуття рідним малюка. Ніколи не пробачимо російським терористам, які вбивають наших дітей”, – йдеться в повідомленні.
Зауважимо, вранці 8 липня росіяни вкотре масовано атакували Україну 40 ракетами різного типу.
Внаслідок атаки ЗС РФ по дитячій лікарні “Охматдит” в Києві пошкоджено онкологічне відділення та токсикологічний корпус, де діти перебували на діалізі (штучно підтримували роботу нирок). Руйнувань зазнали реанімаційні та операційні.
Внаслідок масованої атаки РФ по Києву зафіксовано падіння уламків у п’яти районах.
Сьогодні, 10 липня, в Києві завершили пошуково-рятувальні роботи. Відтак внаслідок масованого обстрілу загинуло 34 особи, ще 121 – постраждала.
- Українська федерація карате повідомила, що 8 липня, російська ракета вбила 10-річного каратиста Максима Симанюка, його сестру та маму.
- 8 липня внаслідок атаки росіян у Києві постраждав вже другий медичний центр. Стало відомо, що уламки ракети впали на медичний центр у Дніпровському районі. У приватному пологовому будинку “ISIDA” у Києві попередньо загинули сім людей. Внаслідок російської атаки пошкоджено будівлю медзакладу.
- Україна може залишитися не повністю задоволена результатами саміту НАТО, який проходить у Вашингтоні, заявив міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський.
Розвіддані, з якими ознайомилися американські та західні посадовці, свідчать про можливу зміну пріоритетів глави Росії Володимира Путіна у повномасштабній війні проти України. Замість прагнення до повного захоплення України, Кремль може зосередитися на короткострокових цілях — утриманні захоплених територій та зміцненні ослабленої економіки РФ.
Нові котушки на 25 та 30 км для оптоволоконних FPV-дронів української компанії 3DTech пройшли внутрішні випробування та вже серійно виробляються. Виробництво всіх котушок компанії повністю локалізовано в Україні, закуповується лише сировина.
У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію станом на 22:00 1 травня. Від початку цієї доби відбулося 140 бойових зіткнень.
Міністерство юстиції сформував Реєстр відомостей щодо незаконно депортованих Росією українських дітей. Технічне створення Реєстру вже завершене. Наразі здійснюється формування та подання перших особових справ.
1 травня Міноборони спільно з підприємством “Українська оборонна компанія” підписали Меморандум про взаєморозуміння у сфері державного гарантування якості, що є важливим елементом запровадження в Україні системи гарантування якості за стандартами НАТО.