Атака на «Охматдит»: помер маленький хлопчик, який у момент удару знаходився у реанімації
Джерело: міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко
Стало відомо про першу дитину-жертву серед пацієнтів, які знаходились в лікарні “Охматдит” під час ракетної атаки РФ 8 липня.
“Помер маленький хлопчик, який на момент ракетного удару знаходився у критичному стані у відділенні реанімації “Охматдиту”. Після цього його транспортували до однієї з лікарень Києва. Приносимо свої щирі співчуття рідним малюка. Ніколи не пробачимо російським терористам, які вбивають наших дітей”, – йдеться в повідомленні.
Зауважимо, вранці 8 липня росіяни вкотре масовано атакували Україну 40 ракетами різного типу.
Внаслідок атаки ЗС РФ по дитячій лікарні “Охматдит” в Києві пошкоджено онкологічне відділення та токсикологічний корпус, де діти перебували на діалізі (штучно підтримували роботу нирок). Руйнувань зазнали реанімаційні та операційні.
Внаслідок масованої атаки РФ по Києву зафіксовано падіння уламків у п’яти районах.
Сьогодні, 10 липня, в Києві завершили пошуково-рятувальні роботи. Відтак внаслідок масованого обстрілу загинуло 34 особи, ще 121 – постраждала.
- Українська федерація карате повідомила, що 8 липня, російська ракета вбила 10-річного каратиста Максима Симанюка, його сестру та маму.
- 8 липня внаслідок атаки росіян у Києві постраждав вже другий медичний центр. Стало відомо, що уламки ракети впали на медичний центр у Дніпровському районі. У приватному пологовому будинку “ISIDA” у Києві попередньо загинули сім людей. Внаслідок російської атаки пошкоджено будівлю медзакладу.
- Україна може залишитися не повністю задоволена результатами саміту НАТО, який проходить у Вашингтоні, заявив міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський.
Російські війська обстріляли Краматорськ на Донеччині, в результаті чого троє людей отримали поранення.
Євросоюз планує заборонити імпорт російського первинного алюмінію у межах 16-го пакету санкцій проти Росії. Очікується, що нові санкції Єврокомісія прийме у лютому.
Учасники Контактної групи з підтримки оборони України домовилися зустрітися наступного разу в Брюсселі за тиждень до Мюнхенської безпекової конференції, запланованої на 14-16 лютого, повідомив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 14 січня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 158 бойових зіткнень.
14 січня у вечірньому відеозверненні президент Володимир Зеленський прокоментував випадки переведення авіатехніків та обслуговуючого персоналу Повітряних сил до піхоти. Глава держави запевнив, що заборонив зменшувати кількість фахівців, потрібних підрозділам ПС.