Британська розвідка назвала мету посиленої військової підготовки дітей в РФ
Джерело: Міноборони Великої Британії
За даними розвідки Сполученого Королівства, Росія посилено проводить військову підготовку серед дітей для розвитку в них культури “воєнізованого патріотизму”.
Водночас у відомстві нагадали про плани РФ навчати школярів основам управління бойовими безпілотниками.
Як розповіли аналітики, російський сенатор Артьом Шейкін оголосив, що уроки включатимуть в себе розвідку місцевості та способи протидії ворожим БПЛА.
При цьому, окрім уроків з управління дронів, в Росії школярів хочуть навчати стрільбі з автомата, навичкам поводження з ручними гранатами і наданню першої медичної допомоги.
Усе це стане обов’язковим з 1 вересня 2023 року в межах програми “Основи безпеки життєдіяльності” для учнів 10 і 11 класів.
“Посилена увага Росії на військовій підготовці дітей є здебільшого спробою нав’язати їм культуру воєнізованого патріотизму, а не розвивати справжні військові здібності. Однак додавання навичок керування БПЛА вказує на те, що Росія визначила використання тактичних безпілотників в Україні як сталий компонент сучасної війни”, – йдеться в повідомленні.
- У розвідці Сполученого Королівства припустили, що активізація дій російської армії на Слобожанському напрямку може вказувати на те, що РФ зацікавлена зберегти і за можливості отримати нові здобутки у тому районі.
Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що Франція буцімто неодноразово зверталася до Росії, пропонуючи налагодити діалог щодо російсько-української війни без участі України.
Повітряні сили Збройних сил України днями завдали удару по об’єкту військово-промислового комплексу в Каменськ-Шахтинському, що в Ростовській області Росії. Цей завод спеціалізувався на виробництві твердого палива для балістичних ракет Росії.
Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» – була створена у 2023 році, як підрозділ…
23 грудня близько 17:00 у тимчасово окупованому Криму дрон уразив судно “Федір Урюпін” у бухті біля селища Чорноморське.
Росія та Іран планують укласти договір про стратегічне партнерство за кілька днів до інавгурації обраного 47-м президентом США Дональда Трампа, 20 січня. Договір замінить угоду 2002 року, що передбачає співпрацю в енергетиці, транспорті та сільському господарстві.