Чеське видання Reflex створило «криваву» колекцію одягу для спортсменів з РФ та РБ

Джерело: Reflex

Після того, як Міжнародний олімпійський комітет (МОК) оголосив, що російським і білоруським спортсменам буде дозволено виступати під нейтральним прапором на Олімпіаді-2024 в Парижі, чеське видання Reflex заявило, що схвалює це рішення, але за умови, що спортсмени будуть носити “криваву” колекцію одягу.

“Спорт належить до політики. Путін використовує спортсменів для пропаганди власного терористичного режиму. Пропагувати та виправдовувати кровопролитну війну по всьому світу йому допомагають найкращі спортсмени”, – наголосили у Reflex. 

У виданні зазначають, що одяг для “нейтральних олімпійців” з Росії та Білорусі створили за допомогою штучного інтелекту. 

“Ми погоджуємося, щоб вони приходили на ігри, якщо вони одягнуть щось подібне”, – зазначили у виданні.

Довідково: Міжнародний олімпійський комітет (МОК) оголосив, що російським і білоруським спортсменам буде дозволено виступати під нейтральним прапором на Олімпіаді-2024 в Парижі.

“Виконавча рада Міжнародного олімпійського комітету вирішила, що окремі нейтральні спортсмени, які пройшли кваліфікацію за наявними системами кваліфікації міжнародних федерацій на ігровому полі, будуть оголошені такими, що мають право брати участь в Олімпійських іграх у Парижі 2024 року відповідно до викладених умов”, – повідомили в комітеті.

Триває 1006-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад 732 тисячі осіб.

За оцінками аналітиків, останнім часом росіяни просуваються значно швидше, ніж за весь 2023 рік, і не полишають намірів захопити всю Донецьку область.

У ніч проти 25 листопада російські війська на човнах здійснили висадку через річку Оскіл південніше Новомлинська на Харківщині.

У ніч проти 25 листопада російські війська атакували столицю безпілотниками. Внаслідок чергового ворожого обстрілу у Деснянському районі загорівся балкон, тоді як у Дарницькому – уламки БпЛА впали на приватну забудову.

У Білому домі нещодавно розглядали можливість публічного заклику до офіційного запрошення України до НАТО, проте вирішили поки що цього не робити.