До Литви тепер заборонено в’їзд всіх легкових авто, які зареєстровані у Білорусі

Джерело: Державний прикордонний комітет Білорусі у Телеграмі

З 16 серпня Литва заборонила в’їзд усіх легкових автомобілів, зареєстрованих у Білорусі, незалежно від громадянства власника або водія.

Це рішення розширює попередні обмеження, запроваджені 18 липня, які не поширювалися на автомобілі, що не призначені для продажу, а також на транспортні засоби, власниками яких є громадяни Білорусі з дійсною візою або посвідкою на проживання в країнах ЄС.

Тепер заборона охоплює всі автомобілі з білоруськими реєстраційними номерами, незалежно від мети їх використання або статусу водія. Це рішення є частиною ширшої політики країн Балтії щодо обмеження в’їзду транспортних засобів із Білорусі.

Раніше ми повідомили, що з 18 липня Литва забороняє в’їзд легкових автомобілів з білоруськими номерами.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

  • У Норвегії з 29 травня набула чинності заборона на в’їзд російських туристів. Щобільше, для росіян заборонено транзитні поїздки через країну до інших європейських країн.
  • 20 червня Сейм Латвії ухвалив поправки до Закону про імміграцію. Відтепер майже усі громадяни РФ, що проживають у Латвії, зобов’язані складати іспит з латиської мови, щоб зберегти право на проживання у країні.
  • 18 січня Латвія розпочала процес депортації щодо 985 громадян Російської Федерації.
  • Раніше в Естонії заявляли, що уряд країни шукає юридичні механізми для депортації осіб, які захочуть отримати громадянство країни-агресорки.

У селі Першотравневе Зміївської громади дерево впало на 56-річну жінку – від отриманих травм вона загинула на місці. У самому Харкові троє осіб постраждали внаслідок обвалення даху приватного будинку в Салтівському районі. Їм надають медичну допомогу.

Президент Чехії Петр Павел заявив в інтерв’ю BBC, що Захід не повинен тиснути на Україну з вимогою якнайшвидше звільнити всі окуповані території, якщо це означатиме надмірні людські втрати. За його словами, підтримка України має ґрунтуватися на реалістичному підході, а не на примарних очікуваннях миттєвої перемоги.

Коли мова заходить про турботу про здоров’я, більшість людей згадує про харчування, фізичну активність або психічний стан. Але часто поза увагою залишається один важливий аспект – стан ротової порожнини.

The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду є Меган Моббс. Меган  – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.

На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.