Графіки відключень світла сьогодні діятимуть з 20:00 – «Укренерго»

Джерело: НЕК “Укренерго”

У середу, 22 травня, графіки відключень світла в Україні почнуть діяти з 20 години.

У компанії наголосили, що графіки обмежень з 7:00 до 20:00, які повинні були діяти сьогодні, скасовано.

“Наразі, з 07:00 до 20:00 Диспетчерський центр «Укренерго» скасував обмеження споживання в усіх областях. Сонячна погода сприяє роботі промислових та дахових сонячних електростанцій, дефіцит в енергосистемі зменшився”, – мовиться у повідомленні.

У зв’язку з послабленням обмежень, “Укренерго” просить українців перенести користування енергоємними приладами саме на денні години, до 20:00.

Водночас вже з 20:00 і до опівночі почнуть вимикати світло за встановленими місцевими обленерго графіками. Графіки діятимуть у всіх регіонах країни.

Інформацію, коли саме можуть бути застосовані відключення у вашому регіоні, можна дізнатись в кабінеті споживача, на офіційних сайтах обленерго, а також на їхніх сторінках у соцмережах.

  • Міністерству енергетики та “Укренерго” надано доручення розробити проєкт відповідної урядової постанови щодо справедливих графіків вимкнень споживачів.
  • Голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький зазначив, що потепління, безумовно, покращить ситуацію зі споживанням, однак, генерація електроенергії зокрема зменшиться через планові роботи на АЕС. Населення вкотре наполегливо закликали не створювати навантаження на енергосистему.

3 червня у своєму будинку в центрі Лос-Анджелеса помер найстарший чоловік у США Моррі Маркофф. Йому було 110 років. 

19 червня британському політику, колишньому прем’єр-міністру Великої Британії Борису Джонсону виповнюється 60 років. В особі цього лідера Україна отримала від Великої Британії безпрецедентну підтримку з початку повномасштабного вторгнення російських військ. Він не лише одним з перших здійснив візит до охопленої вогнем держави, але й посилив оборону України, домігшись погодження низки необхідного озброєння.

Видання The Economist проаналізувало дезінформаційну кампанію проти першої леді України Олени Зеленської та визначило ключові інструменти російської пропаганди.

Акторка Національного драмтеатру імені Лесі Українки Марія Агапітова поповнила лави ЗСУ.

19 червня відбувся завершальний раунд переговорів щодо безпекової угоди з ЄС із заступником Генерального секретаря Європейської служби зовнішньої діяльності з питань миру, безпеки та оборони Шарлем Фрізом.