Гуманітарні та волонтерські організації мають сформувати свій кадровий резерв для майбутньої роботи у деокупованому Криму – Мінреінтеграції
Джерело: Мінреінтеграції.
Міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук наголосила, що гуманітарні та волонтерські організації теж мають сформувати свій кадровий резерв для майбутньої роботи у звільненому від російських загарбників Криму.
За її словами, це питання порушувалося на вчорашній нараді під головуванням президента України Володимира Зеленського. На ній обговорювалися деокупаційні кроки для Криму: безпекові, економічні, соціальні, гуманітарні. Особлива увага – формуванню кадрового резерву.
Міністерка повідомила, що зараз цей процес триває. В українських вишах триває програма перекваліфікації державних службовців категорій “А” і “Б” для роботи в органах місцевої влади. З вересня стартує наступна програма.
“Процес формування кадрового резерву загалом триває динамічно. За результатами наради у Президента, хочу звернутися до гуманітарних і волонтерських організацій. Аби вони також почали формувати свої кадрові резерви. Це мають бути люди, готові поїхати на звільнені території для виконання гуманітарної роботи”, – резюмувала Ірина Верещук.
Раніше у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій закликали громадян долучатися до створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України, зокрема працівників освітньої та медичної галузей.
Так, на платформі reserve.nads.gov.ua кожен охочий може заповнити анкету й стати частиною кадрового резерву.
Повідомляється, що за перший тиждень зареєструвалося майже 350 осіб, і цифра постійно зростає.
Голова Нацагентства з питань державної служби Наталія Алюшина зауважила, що громадяни можуть самостійно обрати регіон. Нині майже 80% із них обирають Крим, однак, зазначають й інші області: Запорізьку, Донецьку і Луганську.
- На Запоріжжі побудують сучасні електромережі відповідно до меморандуму про співпрацю з французькою компанією EDF International Networks. Після успішної реалізації пілотного проєкту його планується впровадити й в інших регіонах України.
- 18 липня Кабінет міністрів України затвердив постанову про експериментальний проєкт з початку відбудови Каховської ГЕС, яку підірвали російські окупанти.
- Уряд та приватні підприємства Іспанії готові надати фінансову та консультаційну підтримку Україні у відбудові медичних закладів на територіях, які постраждали від повномасштабної війни. Мовиться про співпрацю у межах державно-приватного партнерства.
Згідно з даними США, Росія втратила понад 4000 танків під час повномасштабної війни з Україною. Ця кількість майже дорівнює всьому танковому контингенту США, заявив Верховний головнокомандувач об’єднаними Збройними силами НАТО в Європі, генерал Кристофер Каволі на слуханнях у Комітеті з питань збройних сил Сенату США в Вашингтоні 3 квітня.
Внаслідок чергового російського обстрілу у Харкові збільшилася кількість загиблих та постраждалих осіб.
Головнокомандувач Об’єднаних збройних сил НАТО в Європі генерал Крістофер Каволі запевнив, що Україна отримає додаткові винищувачі F-16, поки українські пілоти проходять навчання.
Пізно ввечері російські війська вдарили по Харкову безпілотниками. Ворог завдав удару по Новобаварському районі. Відомо про загиблого та 29 постраждалих.
Після трьох років війни, коли стало очевидно, що російська армія не здатна зламати Україну. Однак, лідер РФ Володимир Путін продовжує відмовлятися від припинення вогню. Попри певні тактичні успіхи, як, наприклад, вибиття українців з Курської області, шанси на перемогу військовим шляхом у Росії залишаються мінімальними. Військові втрати і економічні труднощі вказують на наближення кінця війни, однак Путін не зупиняє агресію.