Хакери викрили дані Disney Slack на знак протесту проти штучного інтелекту

Джерело: Hypebeast

Минулого тижня група під назвою “NullBulge” зламала 1,1 ТБ внутрішнього архіву Disney Slack. 

Повідомляється, що цей архів містить усі повідомлення та файли з майже 10 000 каналів — неопубліковані проєкти, код, зображення, облікові дані для входу та посилання на внутрішні сайти та API. 

Disney не коментує атаку, лише сказав Wall Street Journal, що вони “розслідують” інцидент.

Дані потрапили на BreachForums, пізніше їх видалили, але вони все ще знаходяться на інших сайтах. 

“NullBulge” стверджують, що захищають права художників, зламуючи тих, хто, на їхню думку, вчинив один із трьох гріхів: просування криптовалюти; просування мистецтва, створеного штучним інтелектом; та крадіжка робіт у художників.

Нове опитування показало, що Александрія Окасіо-Кортес має більшу підтримку серед демократів у Нью-Йорку, ніж багаторічний сенатор Чак Шумер.

Увечері 4 квітня російська армія атакувала балістикою Кривий Ріг Дніпропетровської області, внаслідок чого загинули 16 цивільних, серед них 6 дітей.

Голова Федеральної резервної системи Джером Пауелл заявив, що нові тарифи, запроваджені адміністрацією Трампа, ймовірно, призведуть до вищої інфляції та сповільнення економічного зростання США.

Американські акції суттєво впали після інавгурації президента Дональда Трампа у січні. З 17 січня — п’ятниці перед днем інавгурації — фондовий ринок США втратив близько 9,6 трильйона доларів, згідно з даними FactSet і Dow Jones Market Data.

За три роки повномасштабного вторгнення Росії в Україну правоохоронці зафіксували понад 150 тисяч воєнних злочинів. Російські військові залишали за собою слід насильства всюди, куди приходили. Така кількість злочинів свідчить, що ці злочини — не випадковість, а частина цілеспрямованої політики знищення України. Українська судова система поки що не відображає масштабів і системності цих злочинів. У вироках бракує контексту — судді часто не відтворюють повної картини дій Росії проти цивільного населення України. Експертка МІПЛ з міжнародного гуманітарного права Анна Рассамахіна пояснила як це виправити й чому це критично важливо для справедливості.