Під час візиту до Білого дому Кардаш’ян обговорила «тюремну реформу» з Камалою Гарріс

Джерело: Кім Кардаш’ян/Instagram

Американська телевізійна зірка, модель та підприємиця Кім Кардаш’ян відвідала Білий дім та обговорила з віцепрезиденткою Камалою Гарріс реформу пенітенціарної системи.

Вже тривалий час Кардаш’ян опікується правами колишніх засуджених, докладаючи зусилля до вдосконалення законодавства, прагнучи справедливих рішень стосовно ув’язнених.

Зустріч відбулася після того, як президент США Джо Байден підписав помилування для кількох осіб, засуджених за ненасильницькі злочини, пов’язані з наркотиками.

Своєю чергою, Гарріс намагається залучити виборців з-поміж меншин і молодих американців підтримати Байдена на новий термін президентства.

Для мене велика честь приєднатися до віце-президентки Гарріс, захисників кримінального правосуддя та чотирьох видатних власників малого бізнесу, які отримали помилування на заході “Другий шанс” у Білому домі! Ми почули життєвий досвід помилуваних про те, як обвинувальні вироки впливають на ваше життя, та обговорили зміни, внесені Адміністрацією малого бізнесу, які передбачають дозвіл на отримання кредитів особам із кримінальними судимостями! Ще багато треба зробити, але я вдячна за прогрес! – зазначила у дописі блогерка.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Kim Kardashian (@kimkardashian)

Кардаш’ян вже кілька разів виступала у Білому Домі на підтримку ув’язнених та необхідності реформи тюремної системи. Вона закликала американську владу підтримати її зусилля, щоб допомогти тим, хто виходить з в’язниці “залишитися на вірному шляху”.

Модель раніше оголосила про початок програми, що дозволяє допомогти колишнім ув’язненим взяти участь у співбесідах стосовно майбутньої роботи і адаптуватися до життя після виходу з в’язниці.

За минулі роки Кардаш’ян брала участь у дебатах щодо реформи кримінального правосуддя. Серед іншого, вона зустрічалася з Трампом, щоб обговорити тюремну політику, як коли він був президентом, так і після.

Також їй вдалося переконати колишнього президента США Дональда Трампа помилувати 63-річну Алісу Марі Джонсон. Джонсон перебувала у в’язниці 20 років без можливості умовно-дострокового звільнення за злочини, пов’язані з наркотиками.

Довідка. Програма “Другий шанс”. У травні 2018 році Білий дім підтримав законопроєкт, який розширив би реабілітаційні програми для ув’язнених та дозволив би засуджувати більше осіб до домашнього арешту, а не тюремних термінів.

США є світовим лідером за кількістю в’язнів як загалом, так і у відсотковому співвідношенні, на сто тисяч населення, і відповідно мають найбільшу у світі пенітенціарну систему. Однією з особливостей США є наявність приватних тюрем, у яких утримується досить високий відсоток в’язнів. Водночас 75% колишніх засуджених повертаються за ґрати через п’ять років після виходу на свободу.

Щороку з в’язниць штатів і федеральних в’язниць звільняється понад 650 000 осіб, водночас деякі залишають їх, маючи лише кілька доларів і квиток на автобус, щоб почати нове життя. Загалом понад 70 мільйонів американців мають кримінальне минуле, що може ускладнити отримання постійної роботи, безпечного житла, доступного медичного обслуговування чи хорошої освіти — усе це важливо, щоб спробувати збудувати гарне життя. Дослідження показують, що коли ці потреби задовольняються, ми не просто розширюємо права та можливості колишніх в’язнів — ми запобігаємо злочинності та робимо наші спільноти безпечнішими.

Саме тому минулого року адміністрація Байдена опублікувала всеосяжний стратегічний план щодо вдосконалення системи кримінального правосуддя та зміцнення громадської безпеки. Він містить понад 100 конкретних дій, які адміністрація робить для підвищення суспільної безпеки шляхом покращення реабілітації у в’язницях та в’язницях, допомоги людям у відновленні свого життя та скорочення непотрібної взаємодії із системою кримінального правосуддя, щоб поліціянти могли зосередитися на боротьбі зі злочинністю.

США вклали майже мільярд доларів у професійне навчання, відновлення від залежності та послуги з повернення до країни по всій країні, а також розширили доступ до грантів Пелла, щоб люди могли здобути вищу освіту, перебуваючи в ув’язненні, і почати все спочатку з новими навичками. Також держава допомагає людям знайти добре оплачувану роботу, відновлюючи Америку в межах проєктів, що фінансуються законом про інфраструктуру.

Зазначається, що держава працює над тим, щоб ті, хто відбув термін, мали рівні можливості для отримання медичного обслуговування, житла, освіти та розгляду кредитів для малого бізнесу. Задовольняючи ці потреби, уряд не тільки дає людям можливість втілювати свої мрії та стимулювати економіку, але й запобігає злочинності та робить спільноти безпечнішими та сильнішими.

Водночас адміністрація зробила історичні кроки, щоб покласти край невдалому підходу Америки до марихуани. Тюремне ув’язнення лише за зберігання марихуани знищило дуже багато життів, особливо чорношкірих і коричневих американців, яких заарештовували, переслідували та засуджували частіше, ніж представників інших расових та етнічних груп. У 2022 році Байден закликав міністра охорони здоров’я та соціальних служб та генерального прокурора розпочати офіційний перегляд того, як марихуана вноситься до списку відповідно до федерального закону.  Президент помилував осіб, засуджених за просте зберігання та використання відповідно до федеральних законів і законів округу Колумбія, одночасно закликавши губернаторів зробити те саме на рівні штату. Все просто: ніхто не повинен перебувати у в’язниці чи в’язниці лише за вживання чи зберігання марихуани. Тим часом адміністрація зробила історичні інвестиції у розширення доступу до послуг у галузі психічного здоров’я та лікування наркотичної залежності.

Уряд також виділив 400 мільйонів доларів, щоб запобігти участі ювенальної юстиції та зробити ці системи більш чутливими до потреб молоді. Окрім цього, надали понад 3 мільярди доларів на фінансування освітніх програм, які забезпечують підтримку, послуги та заходи, які підтримують позитивну участь учнів у своїх школах та спільнотах.

  • Американська телевізійна зірка та модель Кім Кардашьян і доктор Ерік Есрайлян написали про те, що США (і світу) настав час вжити заходів, щоб захистити вірмен від Азербайджану.
  • Американську телевізійну зірку та модель Кім Кардаш’ян назвали однією із людей року за версією GQ.
  • Американська телевізійна зірка, модель, акторка Кім Кардаш‘ян поділилася новими подробицями розлучення з репером, музичним продюсером, композитором та дизайнером Каньє Вестом.

14 травня Держсекретар США Блінкен у підземному барі Києва зіграв з гуртом пісню “Rockin’ In The Free World”. Відповідне відео опублікувало агенство Reuters.

У суботу, 18 травня, український боксер, чемпіон світу в надважкій вазі за версіями WBO, WBA, IBO та IBF Олександр Усик проведе об’єднавчий бій з володарем пояса WBC Тайсоном Ф’юрі.

14 травня ізраїльські протестувальники заблокували вантажівки з гуманітарною допомогою на Західному березі річки Йордан, що прямували до Сектора Гази, кидаючи пакунки з продуктами на землю та розкриваючи продовольчі запаси.

У Парижі в літак, який пролітав над Ейфелевою вежею, влучила блискавка. Інцидент стався 12 травня під час сильної грози, пасажири авіарейсу не постраждали.

Американські вчені заявили, що виявили раніше невідому складність спілкування китів, проаналізувавши тисячі записаних послідовностей клацань кашалота з використанням штучного інтелекту.