Королівський монетний двір представляє «інноваційні» ювелірні вироби з перероблених рентгенівських плівок

Джерело: Sky news

Королівський монетний двір представив ювелірні вироби, виготовлені з використанням срібла, отриманого з медичних рентгенівських плівок.

Британські виробники монет сподіваються, що цей крок зменшить їхню залежність від видобутих матеріалів і запропонує рішення для зростаючого попиту на срібло.

Компанія, що базується в Ллантрісанті, об’єднується з 300-річним сімейним бізнесом Betts Metals.

Лікарням платитимуть за перероблені рентгенівські плівки та ця ініціатива може також означати зниження витрат на зберігання.

Betts Metals обробить рентгенівські плівки, перш ніж експерти з Королівського монетного двору використають очищене срібло для виготовлення ювелірних виробів.

Королівський монетний двір продає колекцію ювелірних виробів під назвою 886 — за роком, коли монетний двір вперше випустив монети. Зараз до колекції входять шість ювелірних виробів, виготовлених із використанням срібла з рентгенівських плівок.

Головний спеціаліст із розвитку Королівського монетного двору Шон Міллард сказав, що він “в захваті” від роботи над “інноваційною ініціативою”.

“Як частина бачення Королівського монетного двору щодо трансформації майбутнього, наш бізнес з відновлення дорогоцінних металів прагне лідирувати в розробці новаторських рішень у галузі. Для нас це означає відповідальний пошук матеріалів, які мають потенціал для повторного використання дорогоцінних ресурсів нашої планети, одночасно підтримуючи економіку замкнутого циклу та надаючи клієнтам доступ до продуктів, які відповідають їхнім цінностям”, — сказав він.

Чарлі Беттс, керуючий директор Betts Group, сказав, що компанія “рада співпраці з Королівським монетним двором”.

“Лікарні зберігають рентгенівську плівку значно довше ніж термін її зберігання, що з часом може коштувати великих грошей. Цей новий проєкт дозволяє їм переробляти рентгенівську плівку та мати грошову вартість зі срібла, яке ми отримуємо”, — сказав він.

Внаслідок російської атаки по гіпермаркету у Харкові станом на зараз відомо про двох загиблих та 24 поранених. Наразі щонайменше 15 людей не виходять на звʼязок.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки на східний фронт передав інженерному полку та одній з артилерійських бригад екскаватори для фортифікаційних робіт.

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що в гіпермаркеті у Харкові, який нещодавно атакували росіяни, могли перебувати понад 200 людей.

Сьогодні, 25 травня, російські загарбники атакували будівельний гіпермаркет в Харкові, внаслідок чого спалахнула пожежа на площі 15 000 квадратних метрів.

Сьогодні, 25 травня, відзначається Всесвітній день щитоподібної залози (World Thyroid Day). У Міністерстві охорони здоров’я розповіли, як пильнувати за станом щитоподібної залози та як уникнути йододефіциту.