Лукашенко закликав білорусів «ментально і стратегічно» готуватися до Третьої світової війни

Джерело: білоруські ЗМІ

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко закликав громадян готуватися до третьої світової війни “і ментально, і стратегічно”.

Нам війна не потрібна, тому ми маємо бути до неї готові і ментально, і стратегічно. Щодо усвідомлення серйозності моменту. Відкинемо всі ілюзії стосовно можливості дипломатичного врегулювання глобального конфлікту. Не у змозі зняти напругу також і міжнародне право, — сказав він.

Лукашенко пояснив власне побоювання “розширенням НАТО” та загрозою з боку “колективного Заходу” і додав, що Білорусь перебуває “в епіцентрі найбільшої військово-політичної кризи”.

Раніше глава РБ заявляв, що поблизу кордонів Білорусі та РФ “розміщено близько 32 000 військовослужбовців контингентів об’єднаних збройних сил НАТО та США”, “більше тисячі одиниць бронетехніки, близько 160 артилерійських систем та мінометів, 23 вертольотів” у межах операцій НАТО, що проводяться в Європі.

Раніше Олександр Лукашенко заявив, що США, надаючи озброєння Україні, підштовхують Росію до застосування ядерної зброї.

У мене складається враження — ще раз повторюю, що це моя думка — що американці підштовхують росіян до застосування найстрашнішої зброї. Вони озброюють Володимира Олександровича Зеленського та його армію, забезпечують ракетами великої дальності. Навіть (надають – ред.) ракети, здатні літати на 300 км, – сказав Лукашенко під час візиту на військовий об’єкт у Брестській області.

Він додав, що у випадку, якщо така ракета поцілить по російській території – Кремлю доведеться здійснити удар у відповідь.

Представник репера Каньє Веста повідомив, що той планує запустити порностудію Yeezy, можливо, цього літа.

Кабінет Міністрів України заборонив пересилати за кордон паспорти громадянина України, а також закордонні паспорти для осіб чоловічої статі призовного віку. Відтепер така можливість передбачена виключно на території України.

Американська співачка і авторка пісень Біллі Айліш розповіла про свою сексуальну орієнтацію та незабаром випустить пісню “Lunch” про її закоханість у дівчину.

Надвечір 24 квітня президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні висловив вдячність США за ухвалений та підписаний Джо Байденом законопроєкт про допомогу Україні на понад 60 мільярдів доларів. Зауважив, що у новому оборонному пакеті союзники спорядили усе: від ATACMS до необхідної ППО і техніки.

Стрічка української режисерки Ірини Цілик “Я і Фелікс” за мотивами книжки “Хто ти такий?” військовослужбовця Артема Чеха розпочинає кінотеатральний прокат у Канаді.