Минулої осені 10 тис. українських дітей окупанти вивезли на «оздоровлення»
Джерело: Центр національного спротиву (ЦНС)
В Центрі національного спротиву повідомили, що лише за минулу осінь окупанти вивезли на так зване “оздоровлення” 10 тисяч українських дітей.
“Дітей вивозять у дитячі табори, де піддають пропаганди й нерідко взагалі не повертають додому офіційним опікунам. З кожного регіону був план щодо 2,5 тис. дітей. Направлення на “оздоровлення” видають лікарі, яких завезли з РФ”, – зазначили в ЦНС.
В ЦНС також нагадали про випадок, коли дитина, яка поверталась з такого “оздоровлення”, померла у поїзді Тюмень-Адлер. Зазначають, що дітей вакцинували російською вакциною від грипу й потім перевозили в жахливих умовах. В результаті цього понад 100 дітей потрапили у лікарню.
- Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець розповів, що Росія депортує українських дітей з ТОТ через територію Білорусі.
- Станом на 24 листопада до Росії депортовано або примусово переміщено на ТОТ України понад 19,5 тисячі українських дітей. Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець зазначив, що росіяни продовжують депортувати “все нові й нові групи” дітей з України.
У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 16:00 11 квітня. Від початку цієї доби відбулося 75 бойових зіткнень.
10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.
Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.
Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.
З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.