На ТОТ школярі стали жертвами сексуальних домагань з боку російських «казаків», – ЦНС

Джерело: Центр національного спротиву

На тимчасово окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей зафіксовано численні випадки неправомірної поведінки з боку так званих “казаків”, яких окупанти найняли для охорони шкіл.

“Для “забезпечення порядку” в захоплених школах на ТОТ залучено бойовиків із численних приватних охоронних компаній з Росії, зокрема, таких, як “казачья сотня” з Бєлгородської області”, – зазначили в ЦНС. 

Відомо, що так звані “охоронці” часто перебувають у стані алкогольного сп’яніння та “чіпляються” до школярів через їх зовнішній вигляд. 

Окрім цього, зафіксовано випадки фізичного насильства та незаконних обшуків, під час яких школярі стають жертвами сексуальних домагань.

Центр Національного Спротиву отримав перелік всіх російських охоронних компаній, залучених на цих територіях, а також всіх бойовиків, які беруть у цьому участь. Зазначають, що українське підпілля стежить за усіма загарбниками, і ніхто з них не уникне покарання.

Зазначають, що місцеве підпілля ліквідувало вже чотирьох “казаків” у Запоріжжі.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.

Згідно з постановою уряду №560 від 16 травня, повістка буде вважатися врученою в разі проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відсутність адресата, якщо ця особа не повідомила ТЦК іншої адреси місця проживання.