NASA розпочинає тестування робота-гуманоїда в Австралії
Джерело: The Jerusalem Post
Минулого тижня NASA повідомило, що розпочинає тестування гуманоїдних роботів в Австралії.
NASA планує перевірити здатність робота виконувати певні функції догляду за морськими енергетичними об’єктами без екіпажу.
Якщо тестування пройде успішно, ці роботи візьмуть на себе функції, які зазвичай вважаються небезпечними для працівників.
Випробування робота відбуватимуться в австралійському місті Перті.
NASA стверджує, що використання цих людиноподібних роботів може сприяти дослідженню Місяця та Марса, оскільки для збору даних не потрібна присутність людини.
Крім того, роботи можуть допомогти перевіряти та обслуговувати інфраструктуру, використовувати матеріали та рослини під час космічних місій.
“Ми раді розпочинати наступний етап розробки та тестування передових робототехнічних систем, які можуть позитивно вплинути на життя на Землі, забезпечуючи безпечніші операції в небезпечних середовищах”, — сказав Шон Азімі, керівник команди спритної робототехніки в NASA Johnson.
- Космічний телескоп імені Джеймса Вебба (JWST) NASA виявив, що дві нейтронні зірки врізалися одна в одну настільки сильно, що це могло створити золото в космосі.
Схоже, що до кінця 2024 року Росії вдалося досягти темпів виробництва до 2000 Shahed-136 на місяць. Такі висновки можна зробити, аналізуючи фото уламків дрона з номером “Ы 11934”, збитого під час атаки на Харків 21 грудня.
23 грудня президент Володимир Зеленський провів засідання Ставки Верховного Головнокомандувача, на якому розглянули кілька ключових питань, пов’язаних із безпекою та міжнародною політикою України.
За словами керівника Центру протидії дезінформації, офіцера Сил оборони України Андрія Коваленка, 60% артилерійських і мінометних снарядів, які РФ використовує в Україні, нині надходять з Пхеньяна.
Автомобільні компанії Honda і Nissan підписали меморандум про взаєморозуміння, який передбачає створення спільної холдингової компанії до серпня 2026 року. Honda як старший партнер матиме більше впливу, включаючи право призначати більшість директорів і обирати президента.
Українська організація звернулася до громадян із проханням допомогти у створенні умов для зимової реабілітації кажанів. На сьогодні понад тисяча кажанів перебуває під опікою організації, а ще сотні – у волонтерів по всій країні.